Borderlands 3: pierwszy event to Bloody Harvest

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.09.2019, 16:00 Aktualizacja: 19.09.2020, 16:01
Gracze odkopali z danych Borderlands 3 kilka szczegółów na temat Bloody Harvest - pierwszego popremierowego eventu w sieciowej strzelance. Zgodnie z przewidywaniami będzie on nawiązywał klimatycznie do święta Halloween. Jesteście gotowi na Krwawe Żniwa?
borderlands 3 na pc
0 Udostępnień

Znamy nazwę pierwszego eventu Borderlands 3

O ile doskonały start jest w przypadku gier dobrą wiadomością dla twórców, tak mus późniejszego utrzymywania zainteresowania tytułem również spędzać może sen z powiek deweloperów. Szczególnie istotne jest to w przypadku sieciowych shooterów. Przyzwyczajenie graczy do niekończącego się ciągu eventów jest domeną strzelanki battle royale Fortnite (wczoraj informowaliśmy chociażby o Dniu Batmana w tej grze), a inni producenci zwyczajnie muszą iść w ślady Epic Games. Boleśnie przekonało się o tym studio Respawn Entertainment, gdy plan zrównoważonego rozwoju doprowadził do uszczuplenia dochodów z Apex Legends.

Podobnego błędu nie chcą popełnić twórcy doskonale ocenianego Borderlands 3, dlatego też szybko po premierze zapowiedzieli na jesień oraz zimę dwa darmowe DLC: Bloody Harvest oraz Maliwan Takedown. Ten pierwszy event ukazać ma się jeszcze w październiku, a jego tematyka wiązała się będzie z jesienią oraz Halloween. – W porządku, rozpoczynają się Krwawe Żniwa. Chcę widzieć kostiumy, ludzie! Zdzirowaty robot, zdzirowany potwór z Krypty, obojętnie – po prostu przebierzcie się zdzirowato! – zachęcać ma jeden z bohaterów według uważnych graczy, którzy badają bazy danych umieszczone w plikach gry.

Co przyniesie Bloody Harvest?

Chociaż event Bloody Harvest nie doczekał się jeszcze oficjalnego ogłoszenia, z danych umieszczonych w grze fanom Borderlands 3 udało się odczytać kilka ciekawostek. Czego zatem spodziewać możemy się po pierwszym darmowym rozszerzeniu? Będą to:

  • dodatki kosmetyczne związane tematycznie z Halloween,
  • nowy loot oraz losowe nagrody,
  • pełne dreszczyku wyzwania Bloody Harvest,
  • dwa nowe typy wrogów: Blood Harvest Ghost oraz Haunted Punk,
  • trzy oddzielne mapy przeznaczone do eventu.

Więcej na temat odnalezionych danych znajdziecie w specjalnym filmiku w serwisie YouTube:

Borderlands 3 ukazało się 13 września 2019 roku. Gra wyszła na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Trwają prace nad wersją na Google Stadia oraz opcją rozgrywki międzyplatformowej.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments