Borderlands 3 z nowymi screenami. Jest cyberpunkowo!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.07.2019, 16:00 Aktualizacja: 26.07.2020, 16:01
Nie możecie doczekać się premiery Borderlands 3? Screeny udostępnione przez Gearbox Software oraz 2K Games z pewnością umilą wam oczekiwanie na tę fajową strzelankę. Tym bardziej, że cyberpunkowa planeta Promethea prezentuje się nieco bardziej świeżo niż piaskowo-oklepana Pandora.
6 Udostępnień

Odmienny klimat na screenach z Borderlands 3

Nowe screeny z Borderlands 3, które opublikowali właśnie twórcy gry z Gearbox Software, są nieco odmienne niż wcześniejsze wizje Pandory. Na dzisiejszych grafikach z gry zaprezentowana została planeta Promethea, stanowiąca jedną z czterech lokacji nowej odsłony kultowej serii strzelanek. Siedziba korporacji Atlas jest znacznie bardziej cyberpunkowa.

Szklano-neonowe weduty Promethei w kreskówkowej konwencji graficznej Borderlands 3 wyglądają naprawdę zjawiskowo! A premiera sieciowej strzelanki coraz bliżej…

Kiedy Borderlands 3 rozsadzi nasze ekrany?

Premiera Borderlands 3 zapowiedziana została na 13 września 2019 roku. Loot shooter Gearbox Software, którego wydawcą jest 2K Games, ukaże się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a także komputerach PC. W tym ostatnim przypadku mieliśmy do czynienia z klasyczną ostatecznymi czasy kontrowersją. Przez dłuższy czas wyłączność na dystrybucję cyfrową gry będzie miało Epic Games Store, co spotkało się z zemstą fanów Borderland 3 na Steamie.

Jeżeli screeny z Borderlands 3 to dla was za mało i pragniecie znacznie bardziej dynamicznych multimediów, koniecznie obejrzyjcie wzruszający trailer Borderlands 3. Fani serii powinni być nim zachwyceni!

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments