Borderlands 3 za darmo na PS4 i Xbox One aż do końca weekendu!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.11.2019, 12:00 Aktualizacja: 22.11.2020, 10:50
Pięć milionów sprzedanych egzemplarzy w tydzień po premierze ustawiło Gearbox Software wysoką poprzeczkę. Twórcy bestsellerowego loot shootera nie zamierzają jednak rezygnować z walki o kolejnych graczy. W przekonaniu ostatnich opornych pomóc ma weekend z Borderlands 3 za darmo.
borderlands 3 za darmo
5 Udostępnień

Bezpłatny trial Borderlands 3 potrwa do 24 listopada!

Gearbox Software ogłosiło na Twitterze, że do końca weekendu udostępni graczom Borderlands 3 za darmo. Opcja bezpłatnego triala dotyczy wersji gry na PS4 oraz Xbox One. To niesamowita okazja, żeby wypróbować loot shootera w praktyce przed grudniową premierą DLC Moxxi’s Heist.

Promocja z okazji Black Friday obowiązuje w przypadku Borderlands 3 na PS4 do godziny 17.00 w poniedziałek, a w przypadku Xbox One do godziny 3.00 nad ranem w poniedziałek. Jeżeli weekendowa przygoda z grą Gearbox Software przekona kogoś do dalszej rozgrywki, pełną wersję nabyć będzie można z 33% zniżką.

Jak zagrać w Borderlands 3 za darmo?

Aby zagrać w Borderlands 3 za darmo na PS4 lub Xbox One, należy znaleźć standardową edycję Borderlands 3 na odpowiedniej platformie dystrybucyjnej (PS Store oraz Microsoft Store), a następnie kliknąć przycisk „Try Free Demo”, aby rozpoczęło się ściąganie bezpłatnej wersji gry. Twórcy gry podkreślają, że wybrana musi zostać standardowa edycja – opcja darmowej rozgrywki nie pojawi się w przypadku wersji Deluxe oraz Super Deluxe.

Premiera Borderlands 3 miała miejsce 13 września 2019 roku. Strzelanka oparta na gromadzeniu pokaźnych łupów z zabitych wrogów (tak zwany loot shooter) wyszła wówczas na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pierwszy fabularny dodatek do gry, wspomniany już Moxxi’s Heist of the Handsome Jackspot, ukaże się 19 grudnia w formie płatnego DLC dołączanego również do przepustki sezonowej oraz droższych edycji tytułu.

Źródło: Gearbox Software. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments