Zbliża się beta Call of Duty: Black Ops 4!

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 3.08.2018, 13:59 Aktualizacja: 3.08.2018, 13:59
Premiera gry zaplanowana została na 12 października, jednak gracze chcący sprawdzić jakość produktu Activision nie muszą czekać do jesieni.
beta Call of Duty: Black Ops 4
0 Udostępnień

Beta Call of Duty: Black Ops 4 dla tych, którzy już uwierzyli w grę

Jeżeli posiadasz PlayStation 4 oraz nabyłeś już przedpremierową wersję najnowszego CoD-a w którymś z kanałów cyfrowej dystrybucji (PlayStation Store, Microsoft Store lub należący do sieci dystrybucji pecetowej Battle.net), do udziału w beta Call of Duty: Black Ops 4 możesz przystąpić bez najmniejszego wysiłku. Znalazłeś się w gronie szczęśliwców, którzy przypisani zostali do niej automatycznie, i będą mogli ruszyć do boju 3 sierpnia o godz. 17.00 czasu brytyjskiego. Jeżeli nabyłeś zaś swoją przedpremierówkę w zwykłym sklepie, powinieneś odnaleźć kod dostępu do bety na paragonie lub w mailu z potwierdzeniem zakupu, po czym wpisać go na oficjalnej stronie gry.

Battle Royale w kolejnej becie

Niestety, w becie nie dostaniemy do dyspozycji najciekawszego z trybów gry zapowiadanych przez deweloperów ze studia Treyarch, czyli battle royale’owego Blackotu. Dokładniejszy wygląd trybu, w którym duża liczba graczy (według zapowiedzi mogąca przekraczać nawet trzydziestu!) walczyć będzie do ostatniego tchu przy pomocy wszystkich broni z dotychczasowych gier z serii Black Ops, zostanie zaprezentowany podczas oddzielnej bety we wrześniu. Tajemnicą do czasu premiery pozostanie też funkcjonowanie koszmarnego trybu Zombie, w którym gracz stanie wraz z przyjaciółmi naprzeciw hord umarlaków.

Black Ops 4 sprawdzimy na trzech mapach

Tymczasem w beta Call of Duty: Black Ops 4 będziemy mogli spróbować swoich sił na trzech mapach w trzech różnych trybach rozgrywki wieloosobowej (w tym zupełnie nowym Trybie Kontroli), a w rozkoszowaniu się możliwością gry w nowego CoD-a pomoże aż szesnaście różnych broni. Oczywiście jeśli zdążymy je wszystkie odblokować, zanim trzydniowa beta skończy się i pozostawi słabszych graczy z olbrzymim niedosytem, który zaspokojony zostanie dopiero 12 października, w dniu premiery gry!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments