Call of Duty Mobile już dostępne. Premiera była fatalna!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.10.2019, 13:00 Aktualizacja: 2.10.2020, 13:13
Premiera Call of Duty Mobile już za nami. Gra na urządzenia przenośne dostępna jest już w sklepach Google Play oraz App Store za darmo. Pierwszy dzień nowej produkcji nie był jednak zbyt udany - gracze powszechnie narzekali na błędy uniemożliwiające rozgrywkę.
call of duty mobile
2 Udostępnień

Call of Duty Mobile w końcu dostępne

Zapowiadane od kilku miesięcy Call of Duty Mobile w końcu znalazło swoją drogę na urządzenia przenośne zapalonych fanów strzelanek. Gra od jakiegoś czasu dostępna była w Chinach, a teraz trafia na iOS oraz Androida w pozostałych częściach świata. Z tej okazji Activision przygotowało premierowy trailer.

Produkcja dostępna jest już w App Store oraz Google Play. Pobrać Call of Duty Mobile możemy za darmo. Gracze posiadający bardziej przepastne portfele i nie mający oporów przed mikrotransakcjami mogą zakupić dodatkowo za 47,99 zł Premium Pass dający 800 punktów COD oraz za 119,99 zł Premium Pass Plus dający 2000 punktów COD.

Premiera CoD-a na komórki nie wypaliła

O ile spośród kultowych serii strzelanek to Battlefield przyzwyczaił nas do niezbyt imponujących i problematycznych startów (na co dowodem są gracze regularnie wściekli na Battlefield V), tym razem to premiera Call of Duty Mobile wzbudziła wśród graczy mnóstwo furii. Okazało się bowiem, że do włączenia aplikacji niektórzy użytkownicy Androida potrzebowali nawet kilkudziesięciu restartów. Gra nie ściągała ponoć paczki danych wymaganej do rozpoczęcia zabawy.

Jak ogłosiło późnym wieczorem Activision, wszelkie problemy powinny być już rozwiązane. Mimo to niesmak wśród rozczarowanych graczy pozostanie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments