Tryb battle royale w Call of Duty Mobile

Michał Małysa Gry Publikacja: 24.05.2019, 11:00 Aktualizacja: 24.05.2020, 11:00
Wygląda na to, że doczekaliśmy się Call of Duty Mobile z trybem battle royale – prace nad grą są tak zaawansowane, że Activision chwali się już wszystkimi nowinkami, które wnieść ma do tego gatunku na urządzeniach przenośnych. Czy tryb battle royale w Call of Duty Mobile dorówna temu z Black Ops 4?
call of duty battle royale
12 Udostępnień

Call of Duty Mobile jeszcze w tym roku

Jak informowaliśmy w marcu, Call of Duty Mobile jest już potwierdzone, choć nie znamy jeszcze szczegółów co do daty premiery. Dotychczas wiedzieliśmy jedynie, że w darmowej grze znajdziemy mapy z serii Black Ops i Modern Warfare oraz tryby, bronie i postaci z całej historii marki.

call of duty battle royale

Mimo iż fani serii oczekują przede wszystkim zapowiedzi Call of Duty 2019 na targach E3, z pewnością przyjmą bez narzekania wszelkie nowinki o Call of Duty Mobile. Według zapowiedzi Activision ma być to kolejna strzelanka, która dorobi się trybu battle royale. Oznacza to, że fani tego typu rozgrywki na urządzeniach przenośnych mogą mieć niedługo niemały zawrót głowy. Wersji mobile doczekać ma się niedługo również Apex Legends.

Tryb battle royale w Call of Duty Mobile!

Czym charakteryzować ma się tryb battle royale w Call of Duty Mobile?

* Do stu graczy na rozwlekających się mapach battle royale na dużą skalę.

* tryb gry pojedynczej, dwuosobowej i czteroosobowej jest obecnie testowany, więc możesz wybrać mecz i grać indywidualnie, jak część pary lub czteroosobowego zespołu.

* Wybierz jedną spośród sześciu początkowych klas, które mają indywidualne zdolności i umiejętności.

call of duty battle royale

* Zasady podobne do trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4: wpadasz z powietrza, znajdujesz bronie i sprzęt, wytrwaj na gruncie i wyeliminuj wszystkich, żeby wygrać.

* Postrzelenie nie jest końcem rozgrywki dzięki opcjom leczenia zespołowego.

* O perspektywie decydujemy przed rozpoczęciem meczu, Call of Duty Mobile z trybem battle royale może być grą TPP lub FPS.

* Oprócz nowych i bogatych map otrzymujemy również terytoria z Call of Duty® 4: Modern Warfare, Call of Duty®: Modern Warfare 2, Call of Duty®: Black Ops oraz Call of Duty®: Black Ops II.

call of duty battle royale

Źródło: Activision. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments