Call of Duty: Modern Warfare sezon 3. Jest zwiastun!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.04.2020, 9:44 Aktualizacja: 8.04.2020, 9:44
Dzień przed startem 3. sezonu Call of Duty: Modern Warfare do sieci wyciekły materiały promocyjne związane z nowym operatorem, a nowe mapy oraz bronie ujawnili data minerzy. Sprawdź kiedy sezon się rozpocznie, co świeżego przyniesie, a także co dać może nam zakup battle passa. Na premierę twórcy przygotowali emocjonujący trailer!
alex to nowy operator w 3. sezonie call of duty
0 Udostępnień

W artykule na tematy 3. sezonu Call of Duty: Modern Warfare poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy zaczyna się i kończy 3. sezon Call of Duty: Modern Warfare

Tak jak przewidywaliśmy w tekście na temat 2. sezonu Call of Duty: Modern Warfare, jego zakończenie przypadło na początek kwietnia. Tylko do 8 kwietnia, kiedy wyznaczona została data startu 3. sezonu, kończyć możemy wyzwania przypisane do przepustki bojowej i inne aktywności z dotychczasowe rozdziału z grą Infinity Ward. Wydawca gry przygotował zwiastun, który zapowiada sezon 3 Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone.

Aktualizacja związana z 3. sezonem jest już dostępna do pobrania. Ile waży update? Wszystko zależy od platformy, na której gramy.

 • Xbox One – 13.6 GB
 • PS4 – 11.7 GB
 • PC – 16 GB

A kiedy zakończy się 3. sezon Call of Duty: Modern Warfare? I tym razem nie oczekujemy wydłużenia go, więc potrwać powinien około 10 tygodni. Koniec obecnego sezonu i początek czwartego sezonu przypadałby więc w okolicach 17 czerwca.

Jaki nowy operator dołączy do nas po Ghoście?

Jak ujawniła grafika promocyjna wysłana przedwcześnie w mailingach, nowy operator przewidziany na 3. sezon Call of Duty to Alex. Fakt ten może zdziwić graczy, którzy obserwowali jego katusze w kampanii single player, jednak sztuczna noga przemawia sama za siebie.

call of duty modern warfare sezon 3 Fot. Activision Blizzard

To jednak nie jedyny nowy operator z 3. sezonu Call of Duty: Modern Warfare. Data minerzy stanowiący utrapienie twórców gier online odkryli, iż poza nim w trakcie tego sezonu spodziewać powinniśmy się także Ronina!

Kolejny sezon przyniesie też nowe mapy

Informacje dotyczące nowych map z 3. sezonu Call of Duty: Modern Warfare to także zasługa data minerów! Wielu graczy przed oficjalnym potwierdzeniem wygrzebanej przez nich mapy zaczęło narzekać na zbyt duże natężenie map zaczerpniętych bezpośrednio z poprzednich odsłon podserii Modern Warfare, jednak najnowsze doniesienia sugerują, że będzie to obszar o zupełnie nowym designie.

Update: Season 3’s Village is NOT a Modern Warfare 3 Remake from modernwarfare

Czy tak samo będzie z kolejną ujawnioną przez data minerów mapą o nazwie Backlot, którą widzieliśmy już w Call of Duty 4: Modern Warfare? Obszar miasta Meska w Urzikstanie może być równie dobrze przebudowany, jak i pojawić się w starym kształcie, więc na pewne informacje poczekamy co najmniej do startu 3. sezonu.

Data minerzy odkopali też dwie bronie

W plikach gry odczytane zostały również nazwy dwóch broni, które trafią do graczy podczas 3. sezonu Call of Duty: Modern Warfare. Są to:

 • SKS sniper rifle
 • Renetti pistol

Co więcej, wraz ze startem 3. sezonu część broni zmieni swoje nazwy:

 • 725: FTAC Equilibrium na Cronen Equilibrium
 • SA87: FSS SA87 Heavy Stock Pro na XRK SA87 Heavy Stock Pro
 • RAM-7: XRK Ranger na FSS Ranger
 • Grau 5.56: FSS 26.4 Archangel na Tempus 26.4 Archangel

Część broni otrzymała ponadto nerfy, część została ulepszona. Pełną listę zmienionych funkcjonalności znajdziecie w Patch Notes przygotowanych przez Infinity Ward.

Sprawdź szczegóły dotyczące battle passa

Podobnie jak pod koniec ostatniego sezonu, i tym razem w końcówce możemy nieco przycisnąć. Oprócz podwójnego XP zdobywanego w ostatnie dni przed startem 3. sezonu Call of Duty: Modern Warfare, twórcy gry zaproponowali darmowe ominięcie 10 poziomów battle passa oraz zgarnięcie za nich nagród. Jeżeli zdążyliśmy już wymaksować ten element gry, opcja przejdzie na następny sezon.

W przypadku przepustki bojowej nie spodziewamy się większych zmian w stosunku do tego, co otrzymaliśmy ostatnim razem. Koszt płatnego battle passa wynosi podobnie jak ostatnio 1000 COD Points (około $10), które dało się zarobić podczas grindu w pierwszym sezonie. Co dostaniemy w zamian?

 • nowego operatora Alexa oraz dedykowane mu misje,
 • nowe skiny dla dotychczasowych postaci,
 • atrakcyjne wyzwania,
 • możliwości zdobycia nawet 1300 punktów COD.
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments