Call of Duty Warzone: premiera battle royale już 10 marca!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.03.2020, 15:34 Aktualizacja: 12.03.2021, 10:20
Już 10 marca pierwsi gracze będą mogli wziąć udział w kilkudziesięcioosobowej rozgrywce typu battle royale w Call of Duty. Warzone to produkcja bazująca na Modern Warfare, jednak będąca jednocześnie odrębnym tytułem. Przede wszystkim dlatego, że całość będzie zupełnie darmowa. Co ciekawe, przepustka Warzone Combat Pack ograniczona jest tylko dla graczy PS4.
premiera call of duty warzone
6 Udostępnień

Z tego artykułu dowiesz się:

Premiera Call of Duty Warzone – 10 marca o godz. 16.00

Znamy już dokładną datę premiery trybu battle royale, o którym od dawna mówiło się w kontekście 2. sezonu Call of Duty: Modern Warfare. Pierwsi gracze będą mogli ściągać na dysk wymagane aktualizacje już we wtorek 10 marca o godz. 16.00 czasu polskiego. Niestety, dotyczy to wyłącznie posiadaczy pełnej wersji Modern Warfare.

Dla pozostałych graczy absolutnie darmowy tryb Warzone udostępniony zostanie tego samego dnia o 20.00. Na dodatkowe bonusy liczyć mogą abonenci usługi Playstation Plus. Użytkownicy subskrypcyjnej usługi Sony dostaną na start Call of Duty: Warzone Combat Pack w PlayStation Store.

W podstawowej wersji będzie to standardowy tryb battle royale

Call of Duty Warzone zaoferuje na starcie dwa tryby gry. Do obu przyjąć będzie trzeba odmienne strategie. Podstawowym trybem będzie oczywiście standardowe battle royale. Na jakich zasadach ma się odbywać?

Przed premierą wiemy jedynie tyle, że rozgrywka toczyła będzie się pomiędzy składami złożonymi z trzech graczy, zupełnie jak w przypadku Apex Legends. Zwycięstwo zdobędzie oczywiście ta drużyna, której przedstawiciele wytrwają najdłużej spośród wszystkich. Za ograniczanie obszaru rozgrywki wraz z jej postępem odpowiadać będzie śmiertelny gaz, nie pozwalający graczom na okupowanie wciąż tych samych miejscówek.

Tryb Plunder kolejną nowinką w Call of Duty

Kolejną nowinką w serii Call of Duty, która zostanie oddana do dyspozycji graczy w dniu premiery Warzone, jest tryb Plunder. To oparty na respawnach tryb, w którym gracze stają do wyścigu w zbieraniu Cashu. Wygrywa oczywiście najbardziej zarobiony, a pieniądze zdobyć można poprzez:

  • znajdowanie ich na mapie,
  • eliminowanie przeciwników,
  • wypełnianie kontraktów.

Mapa w Warzone to Verdansk

Mapą trybu battle royale w Call of Duty będzie miasto Verdansk. To fikcyjna lokacja mająca odwzorowywać pole walki na terenach znajdujących się na terenie byłego Związku Radzieckiego. Obszar ten jest doskonale znany dla wszystkich graczy Modern Warfare.

Zagęszczona i olbrzymia mapa zapewnia ponad 300 ciekawych punktów oraz różnorodny krajobraz. W centrum miasta znajdują się wysokie budynki, a na obrzeżach Krovnik Farmland. W obrębie tego obszaru znajduje się także mnóstwo wewnętrznych lokacji, a świeże powietrze przemierzamy na pięciu rodzajach pojazdów:

  • ATV,
  • Tactical Rover,
  • SUV,
  • Cargo Truck,
  • Helicopter.

Premiera Call of Duty Warzone to spore wydarzenie dla graczy Modern Wafare. Świetnie oceniana i sprzedająca się gra może nie zagrozi dominacji Fortnite’a, ale z pewnością przyciągnie mnóstwo graczy nastawionych na rozgrywkę nieco poważniejszą niż ma to miejsce w przypadku najpopularniejszego battle royale świata.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments