Co robi Ciri w Cyberpunk 2077? Zobacz jak wygląda

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 24.02.2020, 15:00 Aktualizacja: 24.02.2020, 15:00
Co mówią twórcy gry o możliwości wystąpienia Ciri w Cyberpunk 2077? Sprawa jeszcze nie jest przekreślona, w końcu sama Ciri w Wiedźminie 3 mówi o swojej wizycie w świecie przyszłości. Fanom bardzo podoba się ten pomysł i możemy już oglądać bardzo udane grafiki oraz cosplaye cyberpunkowej Ciri.
Ciri 2077
13 Udostępnień

Ciri opowiada o świecie Cyberpunk 2077 w Wiedźminie 3

To smaczek, który zauważyli tylko najbardziej uważni fani Wiedźmina. Prawdopodobnie już w 2015 roku, kiedy wydany został Wiedźmin 3, studio CD Projekt Red myślało o wydaniu Cyberpunk 2077. Mająca zdolność do skakania pomiędzy światami Ciri opisuje Geraltowi, co ją spotkało podczas jednej z takich podróży.

Wygląda na to, że być może Ciri będzie miała swoje cameo w Cyberpunk 2077. Adam Badowski, szef projektu Cyberpunk, zarzeka się jednak, że nie ma takiej możliwości.

– To nie jest Kingdom Hearts. Nie łączymy uniwersów. Wiem, że w naszym zespole jest wiele osób, które chciałyby mieć Ciri w grze, lecz wciąż jestem temu całkowicie przeciwny – powiedział Adam Badowski dla Polygon podczas targów E3.

Jest jednak nadzieja. Na tych samych targach Marcin Iwański, jeden z założycieli CD Projekt Red namawiał Badowskiego, by zmienił zdanie. Być może przesunięcie premiery Cyberpunk miało coś z tym wspólnego?

Ciekawie w tym kontekście brzmią plotki o nadchodzącym Wiedźminie 4, który miałby się ukazać w 2021 roku. Może w Cyberpunk dostaniemy jakieś wskazówki co do tego, czy ta gra ma się ukazać, i czy będzie opowiadała historię Ciri?

Jak wygląda Ciri w Cyberpunk 2077 – według fanów

Fani CD Projekt RED szybko podchwycili temat i zdecydowali się pokazać, jak wyglądałaby Ciri w cyberpunkowej stylistyce, tworząc grafiki oraz cosplayując postać. Szczególnie udaną wersję cosplay Ciri stworzyła naszym zdaniem Irine Meyer. Gdyby tylko faktycznie taka postać niezależna przemierzała ulice Night City, miejsca akcji Cyberpunk 2077

Ciri w Cyberpunk2077
Model: nyukke
Foto: 412ART


Twórca: PAVELBONDARENKO / BONDARTS
Model: Irine Meyer

Obrazek wyróżniający pochodzi z Instagrama Irine Meyer.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments