Harry Potter: Wizard’s Unite z datą sierpniowego Community Day!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.08.2019, 11:00 Aktualizacja: 2.08.2020, 10:02
Kolejny Dzień Społeczności odbędzie się 10 sierpnia 2019 roku! Czym jest Community Day w Harry Potter: Wizard's Unite? Podobnie jak w Pokemon GO jest to przedział czasowy, w którym gracze zachęcani są przez Niantic Games do wspólnych wypraw przeróżnymi bonusami w obrębie gry.
community day w harry potter wizard's unite 10 sierpnia 2019
0 Udostępnień

Data sierpniowego Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite

Ledwo skończy się druga część Katastrofy Pottera w Wizard’s Unite, a fani Harry’ego Pottera w wersji AR będą mogli szykować się na kolejny event. Po fantastycznym Community Day 20 lipca sierpniowy termin okazał się znacznie bliższy, niż spodziewali się tego gracze. Niantic Games poinformowało o jego dacie za pośrednictwem oficjalnego Twittera gry.

Kolejny Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite odbędzie się więc 10 sierpnia. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów na temat bonusów, które tym razem przygotują producenci gry. Po poprzednim evencie mamy jednak dość dobre pojęcie, jak mogą one wyglądać.

Czym jest Community Day w Wizard’s Unite oraz Pokemon GO?

Podobnie jak w Pokemon GO, również w Harry Potter: Wizard’s Unite producenci gry planują uczynić z Community Day wydarzenie cykliczne, comiesięczne. Dzień Społeczności to doskonała okazja, aby zamienić samotne przemierzanie miast i wsi w poszukiwaniu znajdziek w przygodę, która zbierze mnóstwo lokalnych czarodziejek i czarodziejów.

W trakcie trwania eventu (ostatnio były to trzy sobotnie godziny od 12.00 do 15.00 czasu polskiego) Niantic Games przygotowuje w obrębie gry odpowiednie zachęty i bonusy. 20 lipca było to 50 błyskawic energii, zwiększenie szans napotkania znajdziek związanych z Hogwartem, potrojenie punktów doświadczenia zdobywanych po spożyciu Eliksiru Barrufia oraz półgodzinne zwiększenie działania wykrywaczy czarnej magii.

Na co możemy liczyć w trakcie Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite, który odbędzie się 10 sierpnia 2019 roku? Tego jeszcze nie wiemy, ale informować będziemy o wszystkim na bieżąco!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments