Wizard’s Unite Community Day w Poznaniu [PATRONAT]!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.07.2019, 17:00 Aktualizacja: 19.07.2020, 16:27
Podobnie jak w Pokemon Go, także i w Harry Potter: Wizard's Unite gracze spotykać będą się na eventach znanych jako Community Day. Atrakcyjne bonusy rozdawane przez Niantic Games hojnie jak swetry Pani Weasley przyciągną na Dzień Społeczności graczy z Poznania!
harry potter: wizard's unite - community day w poznaniu
6 Udostępnień

Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite w Poznaniu

W sobotę 20 lipca 2019 roku odbędzie się w poznańskim Parku Wilsona spotkanie graczy na pierwszy Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite. – Choć oczywiście dołączyć warto o dowolnej porze, zbierać zaczniemy się przy Fortecy w Park Wilsona w Poznaniu o 11:30 – pozwoli to na ruszenie z kopyta już od 12:00 oraz sformowanie drużyn z graczy stojących na podobnym poziomie i mogących uzupełniać się umiejętnościami klasowymi – czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorem Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite w Poznaniu jest Michał Małysa, jeden z redaktorów zagrano.pl. Nasz portal postanowił objąć event swoim patronatem medialnym. Szczególnej uwadze potencjalnych uczestników pierwszego Dnia Społeczności w Wizard’s Unite, czy to w stolicy Wielkopolski, czy w innych częściach kraju, polecamy poradnik do Fantastycznego Wydarzenia Katastrofa Pottera, które potrwa do wtorku. Jego lektura sprawi, że Community Day będzie jeszcze bardziej owocny!

Czego spodziewać się po Dniach Społeczności Wizard’s Unite?

Trwający trzy godziny (dokładniej – między 12.00 a 15.00 polskiego czasu) Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite to doskonała okazja na integrację z innymi graczami, ale Niantic Games dorzuciło w ramach zachęty dla graczy kilka bonusów.

Wśród nich znajdują się:

a) 50 błyskawic energii.

b) Eliksir mózgowy Barrufia, który wyjątkowo POTRAJA zdobywane XP.

c) Wykrywacze czarnej magii działają nie trzydzieści minut, lecz całą godzinę!

d) Zwiększa się szansa na wykrycie znajdziek, które mają powiązanie z Hogwartem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania do wzięcia udziału w lokalnym Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite. To świetna zabawa, ale też doskonała okazja do nauczenia się przydatnych tricków od innych graczy!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments