Control to 15-20 godzin rozgrywki plus dodatki

Ewelina Zdancewicz-Pękala Aktualności o grach Publikacja: 5.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 5.07.2019, 13:56
O studio Remedy jest ostatnio naprawdę głośno. Z czego to wynika? Z jednej strony twórcy sami podgrzewają atmosferę przed premierą Control, a z drugiej mogą cieszyć się tym, że wróciły do nich prawa do Alana Wake’a. Deweloperzy zdradzili, ile zajmie rozgrywka w Control i ile dodatków do gry planują.
gameplay control
5 Udostępnień

Control to całkiem długa rozgrywka

Reżyser Mikael Kasurinen i projektantka narracji w produkcji Control, Brooke Maggs, zapewniają, że gra powinna zagwarantować co najmniej 15-20 godzin zabawy. Tyle powinno zająć przejście głównego wątku oraz kilka dostępnych zadań pomocnych. Control powinno być także równie wartościowe przy ponownym przechodzeniu gyr, dlatego szykuje się rozrywka na długie godziny.

Poza tym zapowiedziano już, że Control na pewno trzyma dwa płatne dodatki oraz kilka mniejszych rozszerzeń. Pierwszy dodatek ma się ukazać zimą 2019 r. Sama gra ma zadebiutować 27 sierpnia.

Twórcy przed premierą Control mają ręce pełne roboty, dlatego na razie nie możemy liczyć na kontynuację Alana Wake’a – choć Finowi tego nie wykluczają całkowicie. W końcu odkąd do Remedy wróciły prawa do tej gry, deweloperzy mogą na spokojnie przemyśleć, bo zrobią z jednym ze swoich najważniejszych i najpopularniejszych tytułów.

Zobacz także:
Zombie  w Red Dead Online. O co chodzi?
Aktualności o grach, 19 Wrz 2019
Football Manager 2020 w ekologicznym opakowaniu
Aktualności o grach, 18 Wrz 2019

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o