Control to 15-20 godzin rozgrywki plus dodatki

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 5.07.2020, 13:56
O studio Remedy jest ostatnio naprawdę głośno. Z czego to wynika? Z jednej strony twórcy sami podgrzewają atmosferę przed premierą Control, a z drugiej mogą cieszyć się tym, że wróciły do nich prawa do Alana Wake’a. Deweloperzy zdradzili, ile zajmie rozgrywka w Control i ile dodatków do gry planują.
gameplay control
5 Udostępnień

Control to całkiem długa rozgrywka

Reżyser Mikael Kasurinen i projektantka narracji w produkcji Control, Brooke Maggs, zapewniają, że gra powinna zagwarantować co najmniej 15-20 godzin zabawy. Tyle powinno zająć przejście głównego wątku oraz kilka dostępnych zadań pomocnych. Control powinno być także równie wartościowe przy ponownym przechodzeniu gyr, dlatego szykuje się rozrywka na długie godziny.

Poza tym zapowiedziano już, że Control na pewno trzyma dwa płatne dodatki oraz kilka mniejszych rozszerzeń. Pierwszy dodatek ma się ukazać zimą 2019 r. Sama gra ma zadebiutować 27 sierpnia.

Twórcy przed premierą Control mają ręce pełne roboty, dlatego na razie nie możemy liczyć na kontynuację Alana Wake’a – choć Finowi tego nie wykluczają całkowicie. W końcu odkąd do Remedy wróciły prawa do tej gry, deweloperzy mogą na spokojnie przemyśleć, bo zrobią z jednym ze swoich najważniejszych i najpopularniejszych tytułów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments