Cyberpunk 2077 po polsku. Posłuchaj naszego dubbingu

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 26.10.2020, 10:13 Aktualizacja: 26.10.2021, 10:13
Premiera najnowszej gry CD Projekt Red zbliża się wielkimi krokami, dotychczas nie mieliśmy jednak okazji usłyszeć, jak sprawdza się w niej polski dubbing. Zmieniło się to w miniony weekend – na youtubowym kanale TVGRYplus przedstawiono pierwsze materiały z rozgrywki, w których mogliśmy usłyszeć kwestie wypowiadane przez polską obsadę.
Judy Alvarez, której głosu użyczy Marta Żmuda-Trzebiatowska
0 Udostępnień

Kogo usłyszymy w polskiej wersji Cyberpunk 2077?

Nie chcę Was straszyć, ale powoli wchodzimy w okres codziennego pisania o Cyberpunku 2077 – Redzi coraz chętniej zaczynają dzielić się informacjami na temat swojej nowej gry i wszystko wskazuje na to, że faktycznie ukaże się ona już niebawem, w nadchodzącym listopadzie, co jeszcze kilka tygodni temu poddawane było pod wątpliwość.

Obawy zniknęły wraz z ogłoszeniem złotego statusu, co w tym przypadku oznacza pozytywną certyfikację na konsolach Sony oraz Microsoftu i rozpoczęcie tłoczenia płyt. Od tego momentu marketingowa machina Cyberpunka 2077 weszła w decydującą fazę i w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się więcej pokazów na wzór tego, który odbył się w miniony weekend na kanale TVGRYplus. W ciągu trwania ponad 2,5-godzinnego streama redakcja zademonstrowała kilka fragmentów z rozgrywki, w której mogliśmy usłyszeć polskich aktorów.

Warto zaznaczyć, że nie byle jakich, bo głosu Judy Alvarez użyczyła Marta Żmuda-Trzebiatowska, czyli aktorka znana z rodzimych komedii romantycznych, takich jak Listy do M. 2 czy Och, Karol 2 (tylko dla fanów gatunku!). Kamila Kulę z kolei, występującego dotychczas głównie w serialach telewizyjnych (Hotel 52, W Rytmie Serca), będzie można usłyszeć jako męskiego V. Co prawda, o aktorze wiedzieliśmy już wcześniej, jednak dopiero teraz udzielił on wywiadu, w którym opowiadał o przygotowaniu do roli. Trzebiatowska również opowiedziała redakcji i widzom na streamie o swoim zaangażowaniu w przygotowanie dubbingu do Cyberpunka 2077.

Gra pojawi się już 19 listopada na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych. Data premiery na konsole nowej generacji Sony i Microsoftu nie została jeszcze podana.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments