„Złoty” status Cyberpunk 2077. Gra gotowa na premierę

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 6.10.2020, 11:34 Aktualizacja: 7.10.2021, 10:16
W tym roku z powodu losów niejednego projektu zdążyliśmy się przyzwyczaić, że nic nie jest pewne i dopóki danej gry nie zobaczymy w sprzedaży, to lepiej przedwcześnie na nic się nie nastawiać. Z pewnością dotyczy to również Cyberpunk 2077. Nadszedł jednak moment, w którym o premierę produkcji CD Projekt Red możemy być spokojni. Ogłoszono uzyskanie przez grę "złotego" statusu.
0 Udostępnień

Cyberpunk 2077 ukończony

Pomimo rozmaitych powodów, ze względu na które termin premiery Cyberpunk 2077 dwukrotnie ulegał przesunięciu, wreszcie przyszedł moment, gdy możemy już być w pełni spokojni o trafienie gry do sprzedaży. Nic nie powinno stanąć na drodze ku temu, aby najnowsze i mocno wyczekiwane dzieło studia CD Projekt Red ukazało się na sklepowych półkach 19 listopada bieżącego roku. Utwierdza nas w tym przekonaniu fakt, że Cyberpunk 2077 osiągnął status „złoty”.

Jest to znak tego, że prace nad produkcją zostały definitywnie ukończone. Cyberpunk 2077 jest gotowy do wypuszczenia na rynek i już za nieco ponad miesiąc ukaże się w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Nie zabraknie również edycji przeznaczonych na konsole nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X. Biorąc pod uwagę cyberpunkową tematykę, zapowiadaną najwyższej jakości stronę audiowizualną, udział przy produkcji znakomitych projektantów czy hollywoodzkich gwiazd, a także to, na jak wiele platform przygotowano grę, bez wątpienia mamy do czynienia z jedną największych premier ostatnich lat.

v to główna bohaterka cyberpunk 2077

Oczywiście pomimo „złotego” statusu na mniejsze lub większe poprawki jeszcze się pojawią. Choćby ze względu na wydanie wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, co wiąże się ze szczególnym dopracowaniem gry i dostosowaniem do najwyższych standardów, które wyznaczają możliwości techniczne konsol Sony oraz Microsoftu. Ponadto możemy się spodziewać rozmaitych dodatków, które otrzymamy w momencie zakupu produkcji, a twórcy z CD Projekt Red planują także przygotowanie Cyberpunk 2077 Online, nad którym pracę dopiero się rozpoczną.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments