Darksiders Genesis na nowym zwiastunie. Poznaj Wojnę!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.09.2019, 13:00 Aktualizacja: 9.09.2020, 13:03
Stęskniliście się za serią slasherów Darksiders, a trzecia część w ofercie PS Plus na wrzesień 2019 podsyciła tylko pragnienie powybijania kolejnych setek tysięcy wrogów? THQ Nordic zapowiada kolejną odsłonę produkcji jeszcze w tym roku i kusi zwiastunem Darksiders Genesis.
darksiders genesis
0 Udostępnień

Nowy trailer Darksiders Genesis

Jeszcze przez trzy tygodnie gracze PlayStation 4 korzystający z usługi abonamentowej Sony ściągnąć mogą w ramach darmowych gier z oferty PS Plus na wrzesień 2019 Darksiders III. Zagranie w trzecią odsłonę serii slasherów może być świetną przecierką przed tegoroczną premierą Darksiders Genesis, o której przypomina najnowszy zwiastun gry.

W Darksiders Genesis przyjdzie nam pokierować najmłodszym jeźdźcem apokalipsy – Wojną. Za wywołanie zbyt wczesnej apokalipsy został uwięziony na ponad sto lat, jednak teraz wraz ze swoim wiernym rumakiem Ruiną staje do walki z siłami knowającego Lucyfera. Towarzyszył będzie mu brat Waśń, dzięki czemu po raz pierwszy w historii serii pojawi się możliwość gry wieloosobowej w trybie kooperacyjnym.

Darksiders Genesis to czwarta odsłona serii

Akcja Darksiders Genesis umiejscowiona zostanie fabularnie przed wydarzeniami z pierwszej odsłony, w której również mieliśmy okazję pokierowania Wojną. Tym razem jego głównym wrogiem będzie Lucyfer, którego knowania mają za zadanie zaburzyć równowagę we wszechświecie poprzez nadanie piekielnym demonom olbrzymich mocy. Nowinką w serii ma być tryb kooperacji, w którym drugi gracz pokieruje bratem wojny – Waśnią.

Niestety, na dzień dzisiejszy nie jest znana dokładna data premiery Darksiders Genesis, chociaż nastąpić ma to jeszcze w tym roku. Przewiduje się, że może być to listopad lub grudzień. Produkcja ukaże się wtedy na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Tytuł wymieniony jest również na liście gier przewidzianych na Google Stadia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments