Darmowy trial Monster Hunter World na PS4 do 20 maja

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 14.05.2019, 13:00 Aktualizacja: 14.05.2020, 8:10
Hit Capcomu rozszedł się do końca lutego w ponad dwunastu milionach egzemplarzy, ale producent nie przestaje zabiegać o nowych klientów. Służyć ma temu kolejny darmowy trial Monster Hunter World, który jest świetną okazją do wypróbowania gry przed premierą pierwszego dużego dodatku – Iceborn.
darmowy trial monster hunter world
8 Udostępnień

Kolejny darmowy trial niespodziewanego hitu

Po raz pierwszy pograć w Monster Hunter World za darmo mogliśmy przed ostatnim Bożym Narodzeniem, co związane było oczywiście z gorącym okresem sprzedażowym. Tym razem darmowy trial jest zapowiedzią pierwszego wielkiego dodatku, który zaplanowany został na 6 września tego roku. Przed kilkoma dniami zapoznaliśmy się z jego trailerem.

Powiedzieć, że Monster Hunter World było hitem niespodziewanym, to jak nie powiedzieć nic. Któż bowiem mógł przewidzieć, że internetowa wersja piekielnie trudnego action RPG przeznaczonego wcześniej głównie na rynek azjatycki odniesie tak olbrzymi sukces? Tymczasem wystarczyło obniżyć nieco próg wejścia i lepiej wprowadzić nowych graczy w założenia produkcji, aby stosunkowo wysoki poziom trudności oraz imponujący system rozwoju postaci docenili również zachodni gracze.

Jeszcze w sierpniu zeszłego roku sprzedaż Monster Hunter World osiągnęła 10 milionów egzemplarzy, z czego ponad dwa miliony nabyte zostały przez graczy w wersji PC kilka dni po premierze. Najaktualniejsze dane sprzedażowe Capcomu pochodzą z lutego 2019 roku i mówią już o 12 milionach – liczbie, która jeszcze w dniu premiery mogła wydawać się nieosiągalna.

Monster Hunter World – darmowy trial do 20 maja

Darmowy trial Monster Hunter World dostępny jest już w PS Store i aktywny będzie do 20 maja. W bezpłatnej wersji próbnej gracze będą mogli zmierzyć się z questami głównymi oraz pobocznymi na dwóch spośród pięciu kluczowych lokacji. Jeżeli zdecydujemy się na późniejsze kupno pełnej wersji gry, poczynione przez nas postępy zostaną zapisane i będą kontynuowane.

monster hunter world za darmo

Monter Hunter World to multiplayerowa wersja nie-tak-klasycznego action RPG ze stajni japońskiego studia Capcom. Tytuł ukazał się początkowo wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xbox One, jednak po kilku miesiącach do grona graczy MHW dołączyć mogli również posiadacze PC. W przypadku zapowiadanego dużego dodatku Iceborn zachowane zostaną podobne proporcje – na konsole wyjdzie on szóstego września, podczas gdy na PC dopiero zimą.

Źródło: GamingBolt. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments