Data premiery Life is Strange 2: Episode 2

Michał Małysa Gry Publikacja: 19.12.2018, 6:23 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:32
Na tę konkretną wieść czekaliśmy stosunkowo długo, ale w końcu dowiedzieliśmy się, na kiedy została ustalona data premiery Life is Strange 2: Episode 2. Kolejny rozdział wzruszającej eskapady latynoskich braci oddany zostanie do dyspozycji graczy już 24 stycznia 2019 roku. Czy jest na co czekać?
data premiery life is strange 2 episode 2
0 Udostępnień

Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Rzadko zdarza się, abyśmy oczekiwali na kolejny odcinek epizodycznej serii gier tak długo. Dopiero trzy miesiące po wyjściu pierwszego odcinka dowiedzieliśmy się, na kiedy zostanie ustalona data premiery Life is Strange 2: Episode 2. Przez ten czas wielu graczy mogło zapomnieć, na czym stanęła tragicznie rozpoczęta historia. Powtórne przejście pierwszego epizodu jest oczywiście doskonałym remedium na brak takowej wiedzy, jednak równie dobrze przeczytać można opis pozbawiony spoilerów. Gdyby tylko ktoś nie miał jeszcze przyjemności zagrania w Life is Strange 2, uspokajamy – nie zdradzimy żadnych istotnych szczegółów fabularnych.

awesome

Cała historia zaczęła się w momencie, gdy będący głównymi bohaterami gry bracia wdali się w sprzeczkę z podwórkowym osiłkiem. Rozpoczęła ona serię nieprzewidzianych wypadków, która zmusiła 16-letniego Seana i 9-letniego Daniela Diazów do szaleńczej wyprawy po amerykańskich bezdrożach. Szersze wprowadzenia do fabuły zapewnia przedpremierowy gameplay Life is Strange 2, a my możemy potwierdzić zapewnienia twórców gry. To kawałek dobrze napisanej, melancholijnej historii, pozbawionej bezproblemowych rozwiązań i łatwych odpowiedzi.

Data premiery Life is Stange 2: Episode 2

Niemal trzy miesiące po premierze pierwszego odcinka udało nam się w końcu poznać datę premiery Life is Strange 2: Episode 2. Ustalona została ona na 24 stycznia 2019 roku. Nie poznaliśmy powodów tak znacznej przerwy pomiędzy obiema odsłonami gry, ale jej twórcy zapewnili bardzo fajny bonus reklamowy. Drugi odcinek promowany jest bowiem trailerem w stylu live action, granym przez realnych aktorów. I wyciskającym łzy tak samo jak niemal cały pierwszy epizod gry.

W drugim odcinku Daniel padnie ofiarą nieznanej choroby, która znacząco utrudni braciom ucieczkę. Obiecująco zapowiada się również crossover z darmową przygodówką The Awesome Adventures of Captain Spirit. Jej premiera miała miejsce w czerwcu i była jednym z elementów działań promocyjnych Life is Strange 2. Podobnie jak część pierwsza, drugi epizod ukaże się wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeszcze raz przypominamy: data premiery Life is Strange 2: Episode 2 wyznaczona została na 24 stycznia 2019 roku

Będąc  z nami z pewnością jej nie przeoczycie.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments