Data premiery Stranger Things 3 i nowy trailer!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 3.01.2019, 5:46 Aktualizacja: 3.01.2019, 5:46
Znamy już dokładną datę premiery Stranger Things 3. Kolejny sezon nostalgicznej podróży do w amerykańskie lata osiemdziesiąte to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Netfliksa w tym roku. Zebraliśmy dla was wszystkie informacje, którymi jak na razie podzielił się z widzami amerykański gigant!
data premiery stranger things 3
7 Udostępnień

Powrót do krainy nostalgii

Duże trudności sprawiłoby wyszukanie popkulturowego zjawiska, które obrazuje nasze uwielbienie wobec nostalgii wyraźniej niż Stranger Things. Żaden inny produkt współczesnej branży rozrywkowej nie grał na naszej tęsknocie do minionych czasów z takim wyrachowaniem i rozmachem. Popularność tego serialu w Polsce jest imponująca tym bardziej, że mnóstwo fanów Stranger Things nie zdążyło amerykańskich lat osiemdziesiątych nawet lekko posmakować. Umiejętne wyzyskiwanie najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych po dziś dzień motywów sprawiło jednak, iż dziwny i obcy świat wydawał się bliski chyba wszystkim.

data premiery stranger things 3

Pierwsza zapowiedź 3 sezonu Stranger Things pojawiła się w sieci na początku grudnia. W lapidarnym teaserze Netflix ujawnił tytuły wszystkich odcinków i… to właściwie tyle. Poza tym dowiedzieliśmy się tylko tyle, że akcja kolejny raz posunie się o rok (do 1985), a w obsadzie znów pojawią się ulubieńcy fanów tego serialu: Finn Wolfhard, Dustin Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Tymczasem pierwszy pełnoprawny trailer trzeciego sezonu ma jedno zadanie – uzupełnić naszą wiedzę o datę premiery Stranger Things 3.

Noworoczny trailer ujawnia datę premiery Stranger Things 3

Do sennego miasteczka Hawkins w stanie Indiana powrócimy już 4 lipca 2019 roku. Władająca telekinezą Eleven po raz kolejny skorzysta z pomocy grupki nerdowatych nastolatków, aby stawić czoła potworowi z innego wymiaru. Cała narracja drugiego sezonu prowadzona była tak, jakby prawdziwe dopełnienie fabuły miały nastąpić właśnie teraz. Związek pomiędzy trzecim i drugim sezonem będzie więc prawdopodobnie znacznie wyraźniejszy, niż ten pomiędzy drugim i pierwszym.

Kolejny nie odsłaniający zbyt wiele trailer zapowiada wspomnianą już datę premiery Stranger Things 3. Brakiem choćby dwóch czy trzech scen z serialu mamy prawo czuć się już nieco poirytowani, ale wielbiciele nostalgicznego pokoju z pewnością docenią klimat roztaczany przez zapowiedź. Oto ona:

Do premiery trzeciego sezonu Stranger Things zostało jeszcze pół roku, więc z pewnością będziemy mieli okazję informować was o postępach w pracach nad serialem. Też nie możecie doczekać się kolejnego spotkania z grupką rezolutnych dzieciaków, które stawiają czoła nieco kiczowatym zagrożeniom?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments