Days Gone otrzyma niezapowiedziane wcześniej DLC

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.03.2019, 12:37 Aktualizacja: 12.03.2020, 12:37
David Lee, menadżer do spraw społeczności Sony Bend zdradził, że studio przygotowuje dodatki do Days Gone. Na razie wiadomo tyle, że mają one rozwijać wątki poboczne z gry. Premiera Days Gone już 26 kwietnia.
screeny z days gone
2 Udostępnień

Days Gone z DLC!

Ostatnie dni przyniosły nam dobrą wiadomośc- data premiery Days Gone jest niezagrożona, tytuł uzyskał już złoty status. Teraz dowiedzieliśmy się, że oprócz ok. 30 godzin niezłej rozwałki (w tym 6 godzin animowanych przerywników fabularnych) czeka na nas jeszcze DLC do Days Gone. David Lee w wywiadzie dla GamerBraves zdradził, że studio ma w planach dodatek do gry rozszerzający jej wątki poboczne. Jednocześnie podkreślił, że “główna oś fabularna zapewni odpowiednią ilość informacji” dotyczących przeszłości najważniejszych postaci. Lee poprosił o trzymanie ręki na pulsie, bo na ten moment nie może zdradzić nic więcej.

Days Gone zapowiada się na świetne połączenie typowe apokalptycznej zabawy… to jest walki o przetrwanie w świecie, kiedy największymi potworami okazują się jednak ludzie, a nie freakersi z wątkiem romantyczno-smutno-nostalgicznym. zapowiedź tego, jak przedstawione będą relacje można zobaczyć m.in. na trailerze ze ślubem Sary i Deacona w tle.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments