Days Gone, exclusive na PlayStation 4, ozłocone!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.03.2019, 12:14 Aktualizacja: 11.03.2020, 12:14
Również nie możecie się doczekać momentu, gdy do waszych rąk trafi Days Gone, exclusive na PlayStation 4 będący jedną z ostatnich produkcji przeznaczonych wyłącznie na tę konsolę? Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość – tytuł uzyskał już w studiu złoty status. Oznacza to, że jest już gotowy do gry!
days gone exclusive na ps4
0 Udostępnień

Raj dla miłośników hardkoru

Świat opanowany przez zombie jest idealnym miejscem dla wszystkich ludzi, którzy chcieliby stale czuć dreszczyk emocji przy karku i oddech śmierci na plecach. Days Gone, exclusive na PlayStation 4 zapowiadany jako jedna z ostatnich produkcji na wyłączność obecnej generacji konsoli Sony, zaprasza graczy do uniwersum jeszcze bardziej ekscytującego. Freakersi, bo takie miano noszą zombie w uniwersum powstającej gry, różnią się od klasycznych umarlaków jedną istotną cechą – są piekielnie szybcy. Co to oznacza?

gameplay days gone

O ile trailery Days Gone na rynek japoński były dość pocięte, a wypuszczone w okolicach 14 lutego screeny z Days Gone koncentrowały się na kwestiach fabularnych, tak dostępne fragmenty rozgrywki nie pozostawiają wiele miejsca na niedopowiedzenia. Jeden z ostatnich tytułów exclusive na PS4 zapewni graczom hardkorowe przeżycia. Przetrwanie w świecie opanowanym przez Freakersów będzie stanowiło spore wyzwanie, wymagające od kierującego poczynaniami Deacona odpowiednich zdolności taktycznych oraz zręcznościowych. Zresztą, w wolnej chwili spójrzcie na gameplay Days Gone. Przejście tej gry nie będzie bułką z masłem!

Days Gone ozłocone. Co to oznacza?

Na bieżąco dostarczamy wam nowe wieści na temat tej gry, więc powinniście być z dokonaniami Sony na bieżąco. Dziś mamy kolejną dobrą wiadomość: Days Gone uzyskało właśnie status „złoty”.

Idiom to go gold oznacza w branży gier, że dana gra jest już zakończona – programiści zakończyli kodowanie, a producentowi pozostaje nałożenie na projekt ostatnich poprawek oraz rozesłanie tytułu do dystrybutorów. Kiedy to nastąpi? Premiera Days Gone, exclusive’u PlayStation 4, zapowiedziana jest na 26 kwietnia.

Czekacie na tę datę tak mocno jak my?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments