Death Stranding: skąd wziąć czapkę Mikołaja?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.12.2019, 15:00 Aktualizacja: 24.12.2020, 15:13
Death Stranding miało łączyć ze sobą graczy i stanowić metaforę społeczeństwa potrzebującego głębszych więzi. Zdania co do wypełnienia tych ambicji są podzielone, ale wprowadzenie świątecznego klimatu z pewnością nie zaszkodzi. Gdzie Hideo Kojima ukrył czapkę Mikołaja dla Sama? Jak ją znaleźć?
czapka mikolaja w death stranding
17 Udostępnień

Hideo Kojima również celebruje święta

Mimo iż Hideo Kojima zdaje się żyć na nieco innej płaszczyźnie niż większość śmiertelników, i jego ogarnęła świąteczna atmosfera. W najnowszej aktualizacji Death Stranding (jest to patch o numerze 1.08) główny bohater, w którego wciela się Norman Reedus, otrzymać może czapkę Mikołaja. Ponadto noszą go bohaterowie niezależni, na których natknąć można się na przykład w terminalu przeładunkowym.

Co ciekawe, nie jest to jednowymiarowy dodatek. Tak samo jak do świątecznej atmosfery odwołuje się on bowiem do ogólnego spojrzenia na grę, która nazywana jest symulatorem dostarczania paczek. Zwracaliśmy na to uwagę w naszej recenzji Death Stranding, gdzie wszelkie związane z . Z połączenia tych wszystkich elementów powstała gra o wędrowaniu, w której zaskakująco mało jest radości z samej wędrówki – pisał Tomek Pstrągowski.

Gdzie otrzymać czapkę Mikołaja w Death Stranding?

O czapce Mikołaja dostępnej w Death Stranding poinformowali użytkownicy Reddita.

It looks like the 1.08 patch is the Christmas update. from DeathStranding

Aby ją zdobyć, należy udać się do handlarza zwanego jako First Prepper i nawiązać z nim interakcję na odpowiednim poziomie. Nie wiemy, czy przedmiot ten dostępny jest do nabycia wyłącznie w okresie świątecznym, czy może będzie już możliwy do nabycia na zawsze.

Źródło: Reddit. Grafika: Reddit.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments