Death Stranding także na PC. Gra Hideo Kojimy to jednak nie exclusive

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.10.2019, 16:00 Aktualizacja: 29.10.2020, 16:24
Mimo krążących od kilku miesięcy plotek wciąż wydaje się to niemożliwe! Jak ogłosiło na Twitterze studio Kojima Productions, Death Stranding na PC ujrzymy nieco ponad pół roku po premierze gry Hideo Kojimy na PlayStation 4. Czekamy na ujawnienie wymagań sprzętowych!
death stranding nowe screeny
12 Udostępnień

Hideo Kojima potwierdza Death Stranding także na PC

Potwierdziło się to, o czym spekulowano od czasu zniknięcia Death Stranding z listy PlayStation Exclusives na stronie Sony. Na twitterowym koncie należącego do Hideo Kojimy studia Kojima Productions pojawiła się informacja, że gra mająca swoją premierę 8 listopada 2019 roku w późniejszym terminie pojawi się również na PC. Kiedy to nastąpi? Dokładna data nie jest znana, ale producent mówi o „wczesnym lecie 2020”.

Ciekawym pytaniem mogą być w tym przypadku wymagania sprzętowe Death Stranding na PC. W prezentacji grafiki z gry na silniku Decima podkreślano, że poprzez wyeliminowanie ze świata DC obciążających partii roślinności powinno być znacznie łatwiej unieść Death Stranding kilkuletnim konsolom. Tym bardziej z wyzwaniem powinny radzić sobie pecety, choć na wysokie wymagania zalecane wpłynąć może zapowiada obecność dużej liczby cutscenek.

Na PC zagramy również w Red Dead Redemption 2

Podczas gdy posiadacze PlayStation 4 będą na początku listopada ekscytowali się premierą Death Stranding, pecetowcy dostaną wówczas do ręki dzieło równie głośne. Znane z konsol Red Dead Redemption 2, które szybko stało się jedną z najlepiej sprzedających się i najbardziej docenionych gier w historii branży, wyjdzie w wersji na PC już 5 listopada 2019 roku.

W naszej recenzji Red Dead Redemption 2 oceniliśmy tytuł na 9,5/10, więc z radością przyłączamy się do generalnej ekscytacji graczy posiadających pecety. Miejmy nadzieję, że z równie dużą niecierpliwością wyczekiwać będzie można premiery Death Stranding.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments