Death Stranding: premierowy trailer trwa osiem minut!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.10.2019, 17:00 Aktualizacja: 30.10.2020, 16:11
Ośmiominutowy premierowy trailer Death Stranding wymaga ośmiu lat na ewentualne zrozumienie o co w tym wszystkim chodzi. Premiera gry Hideo Kojimy na całe szczęście już za osiem dni, więc już niedługo może zrozumiemy śmierć głównych bohaterów. A może nie? To w końcu Kojima...
death stranding trailer
0 Udostępnień

Premierowy trailer Death Stranding

Do końca nie wiemy, co dzieje się w premierowym trailerze Death Stranding – śmierć głównych bohaterów jest raczej zabiegiem fabularnym niż poważnym spoilerem. Jak to zazwyczaj bywa z materiałami promocyjnymi od Hideo Kojimy – trzeba to obejrzeć samemu. A jeżeli nadal nie wiecie kompletnie o co w tym wszystkim chodzi, polecamy zajrzeć do artykułu ze wszystkimi informacjami o Death Stranding.

Premiera gry Hideo Kojimy zaplanowana została na 8 listopada. Na początku tytuł ukaże się wyłącznie na PlayStation 4, ale w wakacje następnego roku zagramy także w Death Stranding na PC. To olbrzymi zaskoczenie, gdyż mimo plotek wciąż byliśmy przekonani, iż po odejściu legendarnego japońskiego twórcy gier z Konami jego produkcje ukazywały się będą jako gry exclusive Sony.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments