Death Stranding: jest pierwsza piosenka z soundtracku. To CHVRCHES!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.10.2019, 16:00 Aktualizacja: 22.04.2021, 9:57
Na blogu PlayStation opublikowana została pierwsza piosenka z dedykowanego grze Hideo Kojimy albumu Timefall. Na soundtracku Death Stranding znajdzie się miejsce dla takich zespołów i muzyków jak CHVRCHES, Bring Me The Horizon, The Neighbourhood czy Alan Walker.
death stranding soundtrack chvrches
6 Udostępnień

Pierwsza piosenka z soundtracku Death Stranding

Pierwszą piosenkę z soundtracku Death Stranding opublikował dziś na swoim kanale YouTube zespół CHVRCHES. To szalenie popularny szkocki zespół, który doskonale znany jest nie tylko fanom synth popu oraz indie rocka. Piosenka jest elementem całego albumu-soundtracku o tytule Timefall, na którym różni artyści z całego świata umieścili piosenki w klimacie świata zniszczonego przez Wdarcia Śmierci.

Piosenki z albumu powstawały na bazie inspiracji wyniesionych ze spotkań artystów z twórcami gry. Każdy z artystów przygotowujących się do udziału w projekcie Timefall miał czas na poczucie historii oraz vibe’u gry, co przełożyło się na unikatowe spojrzenia na tematy takie jak połączenie, miłość, strata czy odrodzenie. Powyższy utwór został stworzony po spotkaniu zespołu CHVRCHES z Hideo Kojimą w Tokio. Jesteśmy przekonani, że właśnie dzięki takim kawałkom ścieżka dźwiękowa z Death Stranding ma szansę trafić na listę najlepszych soundtracków z gier!

Kto jeszcze pojawi się na albumie Timefall?

CHVRCHES to niejedyni artyści, którzy pojawią się na soundtracku Death Stranding. Album Timefall zawierać ma jeszcze utwory takich zespołów i muzyków jak Bring Me The Horizon, The Neighbourhood czy Alan Walker. Ten ostatni może być znany graczom z kolaboracji z A$AP Rockym promującej PUBG.

Pełna lista artystów i piosenek z Death Stranding, którą na blogu PlayStation opublikowało Sony, prezentuje się następująco:

  1. “Trigger” Major Lazer x Khalid
  2. “Ghost” Au/Ra x Alan Walker
  3. “Death Stranding” CHVRCHES
  4. “YELLOW BOX” The Neighbourhood
  5. “Meanwhile…In Genova” The S.L.P.
  6. “Ludens” Bring Me the Horizon
  7. “Born in The Slumber” Flora Cash
  8. “Sing to Me” MISSIO

Premiera gry Hideo Kojimy zapowiedziana jest na 8 listopada. W oczekiwaniu na tę datę proponujemy zapoznać się ze wszystkimi informacjami o Death Stranding, które pewne są na chwilę obecną. Tłumaczymy nawet skomplikowaną fabułę tej niezwykle enigmatycznej produkcji!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments