Demo Resident Evil 2 Remake już w tym tygodniu!

Michał Małysa Gry Publikacja: 8.01.2019, 12:39 Aktualizacja: 8.01.2019, 12:39
Nomenklatura jest w tym przypadku jasna i klarowna - chodzi po prostu o klasyczny remake. Żadnych artystycznych udziwnień, zero podążania za rynkowymi trendami. Remake. I tyle.
resident evil 2 remake
0 Udostępnień

Oznacza to, że na sporą dawkę frajdy powinni przygotować się wielbiciele klasycznych survival horrorów. Nieco rozczarowujące gry związane z franczyzą, w wielu wersjach dostępne w PS Store, pójdą w odstawkę. Wprawdzie entuzjaści gier Capcomu wyczekują bardziej na demo Devil May Cry 5 (już w lutym!), ale to Resident Evil 2 Remake ma szansę stać się czarnym koniem tegorocznych premier.

Że jest na co czekać, najlepiej zaprezentuje króciutka scenka z rozgrywki:

Niestety, demo Resident Evil 2 Remake tylko na Xbox One

Choć to gracze PlayStation 4 rozpieszczani byli w zeszłym roku najlepszymi produkcjami exclusive (czego najlepszym dowodem jest plebiscyt Gra Roku 2018), w wielu przypadkach to posiadacze Xbox One korzystają z dodatkowych benefitów. Tak będzie w przypadku demo Anthem, tak jest w przypadku demo Resident Evil 2 Remake. Możliwość zagrania w trzydziestominutową wersję próbną oddana zostanie do dyspozycji wyłącznie graczom konsoli Microsoftu.

resident evil 2 remake

Resident Evil 2 Remake ukaże się na wszystkie ważniejsze platformy (PC, PlayStation 4, Xbox One) już 25 stycznia. Polskim wydawcą gry będzie Cenega.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments