Demo Anthem rozpoczniemy od dziesiątego poziomu

Michał Małysa Gry Publikacja: 23.12.2018, 17:06 Aktualizacja: 24.02.2020, 22:27
demo anthem
0 Udostępnień

Na tę premierę jesteśmy naprawdę nakręceni

Premiera Anthem, zapowiedzianego na luty sieciowego shootera od BioWare, zbliża się wielkimi krokami. Utrzymana w klimatach science-fiction gra jest dla kanadyjskiego studia bardzo ważna, co potwierdza ciągły napływ newsów od twórców. W ostatnich tygodniach nie było praktycznie dnia, w którym nie podzieliliby się informacjami na temat powstającego tytułu. Powoli staje się to męczące, ale nie można odmówić tej taktyce skuteczności – premiery tej produkcji wyczekujemy z rosnącą niecierpliwością.

demo anthem

Na przestrzeni kilku miesięcy zebraliśmy dla was trochę ciekawostek, które zachęcają do sięgnięcia po demo Anthem. W wakacje zapowiadaliśmy, że gra wynagrodzi walkę z naturą, pod koniec września Anthem stało się w pełni grywalne, a w listopadzie zaprezentowane zostały w gameplayu wszystkie javeliny, czyli plecaki odrzutowe odpowiadające w grze za klasy postaci. Jeśli to przekonało was do zamówienia gry przed premierą, ostatni rzut oka na preorder dostarczył trailer kolekcjonerskiej edycji Anthem – Legion Świtu. Jeżeli zaś wolelibyście wstrzymać się z kupnem gry do chwili, gdy obietnice twórców zostaną zweryfikowane w praktyce, niedługo będzie do tego doskonała okazja.

Demo Anthem wrzuci nas w środek akcji

Niedawno informowaliśmy, że już pod koniec stycznia odbędą się pierwsze testy beta Anthem. Wtedy pierwszą okazję do zagrania otrzymają nabywcy edycji przedpremierowej oraz posiadacze subskrypcji EA/Origin Access na platformach PC oraz Xbox One. Tydzień później do sieci trafi zaś wersja demo Anthem, przeznaczona dla wszystkich graczy. Rozgrywkę zaplanowaną na weekend 1-3 lutego rozpoczniemy od dziesiątego levelu. BioWare wrzuci nas więc w sam środek akcji, co pozwoli uniknąć porażki podobnej do tej odniesionej przez Fallout 76. Niezbyt dynamiczna i pełna niedoróbek beta sprawiła, że z zakupu zrezygnowały tysiące niemal przekonanych już do tego osób.

demo anthem

Premiera Anthem powiedziana została na 22 lutego 2019 r. Gra wyjdzie jednocześnie na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. W niszy sieciowych strzelanek w klimatach science-fiction nie ma jak na razie wielkiej i silnej konkurencji, a sporą zaletą tytułu może być również umiejętne wplecenie w rozgrywkę elementów RPG. Jest na co czekać!

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments