Beta Anthem już pod koniec stycznia

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.12.2018, 6:07 Aktualizacja: 5.03.2020, 18:06
Nie możecie się doczekać pierwszego odpalenia kosmicznych javelinów? Zapinajcie pasy, gdyż pierwsza beta Anthem przeznaczona dla nabywców edycji przedpremierowej wystartuje już pod koniec stycznia, a tydzień później odbędzie się sesja demo dla wszystkich graczy. Jest na co czekać!
beta anthem
0 Udostępnień

Czemu warto czekać na Anthem?

Czym bliżej premiery Anthem, tym więcej informacji na temat gry ujawniają sami twórcy. Jako że ma być to dla BioWare tytuł kluczowy, czołowe postacie studia chętnie udostępniają co smaczniejsze kąski. Obraz produkcji jest przez to bardzo pozytywny, ale też nie ma się co dziwić. Deweloperzy stojący za wieloma hitowymi RPG-ami (tylko w ostatnim dziesięcioleciu – kolejne części Mass Effect oraz Dragon Age) po prostu muszą dostarczyć kolejną świetną grę w tym stylu.

Anthem

Anthem ma być utrzymanym w klimatach science-fiction wieloosobowym shooterem, który szerokimi garściami czerpał będzie z klasyki gier RPG. Za feeling znany z produkcji tego typu odpowiadały będą przede wszystkim klasy postaci reprezentowane przez javeliny. W akcji obserwować mogliśmy je na jednym z pierwszych gameplayów, a jeśli cała gra będzie prezentowała się równie widowiskowo i dynamicznie, Anthem z łatwością wyprzedzi pod względem popularności choćby Destiny 2.

Beta Anthem w dwóch porcjach

Pierwsza otwarta dla szerszego grona beta Anthem będzie miała miejsce między 25 a 27 stycznia. Zaproszeni zostaną do niej nabywcy edycji przedpremierowej oraz posiadacze subskrypcji EA/Origin Access na platformach PC oraz Xbox One.

javeliny w anthem

Drugie i znacznie większe testy odbędą się tydzień później, między 1 a 3 lutego. Będzie to wersja demo przeznaczona dla wszystkich graczy, a jej uczestnicy zostaną nagrodzeni po premierze gry zapowiedzianej na 22 lutego. Również oczekujecie na tę datę ze zniecierpliwieniem?

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments