Wszystkie klasy javelinów w Anthem w nowym gameplayu

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.11.2018, 19:32 Aktualizacja: 24.02.2020, 22:26
Twórcy zalewają nas prawdziwą powodzią nowinek i newsów dotyczących gry. Na ich podstawie można wywnioskować, że Anthem z łatwością wejdzie na piedestał multiplayerowych strzelanek.
klasy javelinów w anthem
4 Udostępnień

Wszystkie klasy javelinów w Anthem w akcji!

Na temat charakterystyk, jakie miały będą wszystkie klasy javelinów w Anthem, rozpisywaliśmy się szerzej w ostatnim newsie dotyczącym gry. W skrócie: klasy będą cztery i każda z nich odpowiadała będzie za styl rozgrywki. Wielbiciele klasycznych dla gier online tanków wybiorą Kolosa, szybką rozgrywkę w stylu rogue’a zapewni Śmigacz, zaś Sztorm odpowie na potrzeby graczy lubiących magów. Do tego dojdzie jeszcze Łowca – uniwersalny javelin idealny do nauki gry.

Teraz możemy przekonać się, jakimi dokładniej umiejętnościami wykazywały będą się klasy javelinów w Anthem:

Premiera gry już w lutym!

Premiera sieciowego shootera od BioWare zapowiedziana została na 22 lutego 2019 r. Gra wyjdzie jednocześnie na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Twórcy zalewają nas prawdziwą powodzią nowinek i newsów dotyczących gry. Na ich podstawie można wywnioskować, że Anthem z łatwością wejdzie na piedestał multiplayerowych strzelanek. Czy będzie popularniejszy od nowego Black Opsa? O tym przekonamy się już za kilka miesięcy!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments