Demon Slayer: premiera gry w 2021 roku [ZAPOWIEDŹ]

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.03.2020, 16:17 Aktualizacja: 23.03.2021, 16:17
Na 2021 rok ustanowiona została wstępnie data premiery Demon Slayera - gry tworzonej przez producentów Dragon Ball Z: Kakarot. Podobnie jak ich wcześniejsze dzieło, i to będzie adaptacją mangi oraz anime na jej podstawie. Kiedy premiera, co wiemy o gameplayu i fabula oraz czy Demon Slayer wyjdzie w ogóle na PC? Przekonajmy się!
premiera demon slayer w 2021 roku
11 Udostępnień

Artykuł na temat premiery Demon Slayer został podzielony na następujące sekcje:

Kiedy zaplanowana jest data premiery Demon Slayera?

Studio CyberConnect2, które ostatnio przebiło się do świadomości graczy za sprawą ciepło przyjętego Dragon Ball Z: Kakarot, planuje na 2021 kolejną produkcję. Podobnie jak RPG akcji w świecie Smoczych Kul, zapowiedziany właśnie Demon Slayer również ma charakter anime. I także jest adaptacją mangi oraz serialu animowanego!

czy gra doom slayer dorówna mandze?

Pełna nazwa gry to Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan. Premiera zaplanowana jest na 2021 rok, choć twórcy nie podali żadnych bliższych szczegółów. Zadeklarowali natomiast, iż produkcja ukaże się na PS4. Obok niej na rynek wyjdzie również Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Keppuu Kengeki Royale. Ma być to mobilne battle royale, w którym pokierujemy większością demonów z pierwszego sezonu anime.

Na czym skupi się gameplay gry

Niestety, jak na razie nie został zaprezentowany jeszcze ani jeden poważniejszy gameplay Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan. Pierwszy trailer tytułu skupia się przede wszystkim na prezentacji głównego bohatera. I nic dziwnego! To naprawdę ciekawa postać, która na trailerze prezentuje się na godnego protagonistę dynamicznej gry akcji.

Możemy spodziewać się, że walka będzie tu nieco bardziej „tradycyjna” niż ta z poprzedniego dzieła CyberConnect2. W Demon Slayerze raczej nie powinniśmy spodziewać się wybuchów i laserów godnych walki Future Trunksa z Dragon Ball Z: Kakarot. Podejrzewamy jednak, że studio słynące z tak rozwałkowego podejścia do mechaniki walki zaproponuje nam w swoim nowym tytule rozgrywkę godną slashera, nie zaś RPG akcji wzorowanych na serii Dark Souls.

Jaką fabułę przygotowali twórcy Dragon Ball Z: Kakarot

Podobnie jak w przypadku Dragon Ball Z: Kakarot, i tutaj twórcy ze studia CyberConnect 2 mieli do dyspozycji potężny materiał źródłowy. Chociaż jako zjawisko pokoleniowe Dragon Ball Z jest w Polsce o wiele bardziej rozpoznawalne, Demon Slayer to również bardzo popularna manga. Znajduje się na liście darmowych komiksów Manga Plus, więc zapoznanie się z szeroko rozpoznawalną pozycją nie stanowi problemu.

doom slayer ukaże się na PS4

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to japońska manga napisana i zilustrowana przez Koyoharu Gotōge. Śledzimy w niej przygody Tanjiro Kamado, młodego chłopca, który staje się zabójcą demonów po tym, gdy jego rodzina zostaje brutalnie wymordowana, a młodsza siostra Nezuko przechodzi przemianę w demona.

Czy gra wyjdzie na PC?

W wypowiedziach przedstawicieli studia CyberConnect 2, które krążą od dnia ogłoszenia produkcji, nie pojawia się temat Demon Slayera na PC. Premiera wersji pecetowej nie jest jednak wykluczona, i to nie mówiąc nawet o późniejszym terminie. Skoro Dragon Ball Z: Kakarot wyszedł zarówno na PS4, jak i PC oraz Xbox One, sensownym wyjściem byłoby ponowne oddanie gry użytkownikom różnych platform. Szczególnie, że niedawno twórcy gry informowali o rynkowym sukcesie tamtej produkcji.

Liczymy na to, że w dniu premiery Demon Slayer gra będzie dostępna dla większości graczy, niezależnie od używanego przez nich sprzętu!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments