Destiny 2: Poza Światłem. Zaprezentowano zwiastun premierowy i dzienniki deweloperskie

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 30.10.2020, 15:06 Aktualizacja: 30.10.2021, 15:06
Zapowiedziane w czerwcu rozszerzenie Poza Światłem na nowo rozbudziło miłość fanów do Destiny 2. Po tym, jak Bungie odłączyło się od Activision-Blizzard, gra przeszła na model free-to-play i pojawiła się na Steamie. Teraz deweloperzy planują dalszy rozwój swojej produkcji, a najnowsze rozszerzenie trafi na rynek już na początku listopada.
0 Udostępnień

Powstrzymać Ciemność

Nowy dodatek do Destiny 2 z pewnością nie będzie miał łatwego zadania – Poza Światłem pojawi się 10 listopada, czyli w dniu premiery Assassin’s Creed Valhalla i rozpoczęcia sprzedaży nowych konsol Microsoftu (Xbox Series X|S). Fani z pewnością przedłożą jednak nowe “zabawki” nad dobrze znany świat, który ponownie stanął przed wielkimi niebezpieczeństwem. Ciemność (Bungie jak zwykle „kreatywne” pod względem nazw) zaczęła wdzierać się do Układu Słonecznego, a tylko Strażnicy będą w stanie ją powstrzymać.

Tak przynajmniej wynika z najnowszego zwiastuna, którym Bungie promuje swój nowy dodatek. Na ponad 2-minutowym materiale zaprezentowano wstępny zarys fabularny, a także część lokacji. Akcja Poza Światłem rozgrywać ma się na Europie, lodowym księżycu Jowisza, na którym Strażnicy będą musieli zmierzyć się z dobrze znanym zagrożeniem podanym w nowej formie.

Oprócz trailera opublikowano również prawie 15-minutowy dziennik deweloperski, w którym twórcy opowiadają o tym, jak ma wyglądać dodatek i czego możemy się spodziewać w poszczególnych lokacjach.

Warto też dodać, że twórcy produkcji już w czerwcu – podczas ujawnienia nowego rozszerzenia i kolejnego sezonu wsparcia – zapowiedzieli płynne przejście Destiny 2 na nową generację konsol. Oznacza to, że każdy, kto posiada grę na PS4 lub Xboksa One, będzie mógł przenieść swoje postępy na odpowiednio premierowy sprzęt od Sony lub Microsoftu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments