Destruction AllStars nie pojawi się na start PS5

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 27.10.2020, 13:36 Aktualizacja: 27.10.2021, 13:36
Zarówno Sony, jak i Microsoft nie mają zbyt wielu nowych gier na start swoich premierowych konsol. O ile nie jest to niespotykany dotąd problem – przypomnijcie sobie, co działo się na start 8. generacji – to informacja o przesunięciu jednego z tytułów startowych PlayStation 5 z pewnością nie napawa optymizmem. Destruction AllStars zaliczy kilkumiesięczną obsuwę. Na szczęście twórcy przygotowali dla fanów miłą rekompensatę.
0 Udostępnień

Miało być za dwa tygodnie. Będzie w przyszłym roku

„Rocket League bez piłki połączony z grami z serii Flatout” – tak w skrócie można opisać Destruction AllStars, które miało pojawić się 12 listopada jako jeden z tytułów startowych na PlayStation 5. Okazuje się jednak, że termin ten jest już nieaktualny, a wszystko za sprawą opublikowanego wczoraj ogłoszenia na oficjalnym blogu PlayStation, z którego wynika, że gra ukaże się dopiero w lutym 2021 roku.

Peter Smith, reżyser w Lucid Games, poinformował, że studio potrzebuje dodatkowego czasu na dopracowanie gry, jednak już teraz zapowiada, iż w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się nowego zwiastuna. Dodał również, że wszystkie osoby, które z powodu przesunięcia będą chciały wycofać zamówienie przedsprzedażowe, mogą liczyć na pełny zwrot pieniędzy.

Największą niespodzianką jest natomiast informacja o umieszczeniu gry w usłudze PlayStation Plus, gdzie będzie dostępna przez dwa miesiące od dnia premiery. Nie jest to pierwszy taki ruch ze strony Sony – wystarczy przypomnieć sobie Fall Guys, które w premierowym miesiącu było dostępne we wspomnianym abonamencie – jednak daleko temu do microsoftowego Game Passa, w którym wszystkie gry od wewnętrznych studiów „Zielonych” trafiają do subskrypcji.

Tym samym lista startowych tytułów na PlayStation 5 prezentuje się następująco:

  • remake Demon’s Souls
  • Spider-Man: Miles Morales
  • Sackboy: A Big Adventure
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments