Devolver Digital wyda w tym roku jeszcze 5 niezapowiedzianych gier

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 4.01.2021, 12:27 Aktualizacja: 4.01.2022, 19:14
Patrząc po dotychczas ujawnionych planach części wydawców i producentów, można z czystym sumieniem założyć, że rok 2021 będzie obfitował w wiele ciekawych premier lub przynajmniej interesujących zapowiedzi. Małą zajawkę przygotowało Devolver Digital, które poinformowało, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy wyda 5 nieujawnionych jeszcze gier. Biorąc pod uwagę dotychczas ujawnione produkcje, w 2021 roku pod skrzydłami amerykańskiej firmy ukaże się aż 9 tytułów.
0 Udostępnień

Devolver Digital przygotowuje się do ofensywy

W ciągu ostatnich kilku lat Devolver Digital wyrobiło sobie markę wydawcy gier małych, często pomijanych czy tych, którym w normalnych warunkach zabrakłoby budżetu na przebicie się do szerszego grona odbiorców. Z roku na rok portfolio amerykańskiej firmy powiększa, a liczba produkcji, jakie uda się wydać regularnie rośnie.

Nie inaczej ma być również i w tym roku, a według twitterowej zapowiedzi Devolvera, w ciągu najbliższych 12 miesięcy doczekamy się premiery pięciu niezapowiedzianych jeszcze produkcji. Nie wiadomo na razie, czy będą to kontynuacje wcześniejszych serii, czy może zupełnie nowe marki (wydawca wspiera obie te formy), ale z pewnością będzie na co czekać.

Tym samym liczba gier, które Devolver Digital ma wydać w 2021 roku, zwiększyła się do 9 (o ile rzecz jasna nie doczekamy się przesunięć). W poprzednich miesiącach dowiedzieliśmy się o Shadow Warrior 3 od polsko-szwedzkiego Flying Wild Hog; pikselowym roguelike’u Loop Hero; karciankowej przygodówce Card Shark; oraz izometrycznym immersive simie Weird West, za powstanie którego odpowiadają weterani z francuskiego studia Arkane.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments