Diablo III w październikowym PlayStation Plus?

Michał Małysa Gry Publikacja: 22.09.2018, 23:55 Aktualizacja: 22.09.2018, 23:55
PS Plus
0 Udostępnień

Dla pesymistów brzmieć to może jak pogrążanie się w złudzeniach. Optymiści szeroko się uśmiechną i będą czekali na październik. My jako realiści staniemy pośrodku i stwierdzimy, że nieco nie dowierzamy, ale mamy szczerą nadzieję, iż faktycznie Diablo III pojawi się w PS Plus w październiku.

Skąd pomysł na Diablo III w PS Plus w październiku?

Za całą sprawą stoi post na Reddicie, w którym jeden z graczy podzielił się ze społecznością bardzo ciekawym bugiem. Może on wskazywać na to, że abonenci PS Plus w październiku 2018 będą mogli pobrać dwie mocarne gry: Nioh oraz Diablo III. – Te gry pojawiły się w moim store razem ze znaczkiem PS Plus (na tym małym pasku). Kiedy staram się w nie kliknąć, nic nie wyskakuje. To tylko błąd czy może przeciek październikowych gier?zgłasza wątpliwości Aecesaje.

diablo III w ps plus w październiku 2018

Oddanie graczom do dyspozycji Diablo III (i to w wersji Eternal Collection, zbierającej wszystkie dodatki) byłoby naprawdę czymś! Doskonale zbiegłoby się również w czasie z BlizzConem 2018, na którym podane mają zostać szczegóły dotyczące Diablo 4. Połączenie tego wydarzenia z olbrzymim skokiem zainteresowania za sprawą PS Plus w październiku 2018 z pewnością byłoby doskonałym ruchem marketingowym!

Czy jest to jednak naprawdę możliwe?

Niestety, większość graczy podchodzi do tego newsa bardzo ostrożnie. I nie ma co się dziwić – argumenty przemawiające za wersją z bugiem wydają się znacznie bardziej trafne. Przede wszystkim, podobny błąd wystąpił w ostatnim czasie z kilkoma innymi grami. Gdyby było to trzy czy cztery tytuły, można byłoby jeszcze mieć nadzieję, jednak mowa tu o kilkunastu grach. Niemożliwe jest, aby jednocześnie pojawiły się w PS Plus w październiku 2018 takie tytuły jak Diablo III, Nioh, Street Fighter IV, Guilty Gear i Dirt Rally 4.

diablo III w ps plus w październiku 2018

Teorii tej przeczy również zapowiadana na ostatni kwartał bieżącego roku premiera Diablo III na konsolę Nintendo Switch. Bardzo wątpliwe jest, aby Blizzard Activision zgodziło się w takim momencie na darmową dystrybucję gry przez Sony. O ile dla japońskiego giganta byłby to świetny ruch, producent gry za żadne skarby nie zgodziłby się na zabicie zysku z dopieszczanej właśnie wersji na Switcha.

Ogłoszenie gier PS Plus w październiku 2018 już niedługo!

Mimo iż wersja z Diablo III i Nioh wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, ostatnie miesiące bardzo dopieściły graczy. Przed miesiącem z radością donosiliśmy wam o grach PS Plus na wrzesień 2018, wśród których znajdowało się Destiny 2 oraz zremasterowane God of War 3. Śledźcie uważnie zagrano.pl, aby nie przegapić newsów na temat gier PS Plus w październiku 2018!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments