PS Plus na wrzesień 2018 z God of War 3 i Destiny 2!

Michał Małysa Gry Publikacja: 28.08.2018, 23:11 Aktualizacja: 28.08.2018, 23:11
Ciężko znaleźć obecnie malkontentów, których narzekanie na gry rozdawane w ramach abonamentu PS Plus brzmiałoby wiarygodnie. Pula gier z PS Plus na wrzesień 2018 przyniosła nam zremasterowane God of War 3 i Destiny 2. Co więcej, na granie w ten ostatni tytuł nie musimy oczekiwać do czwartego września!
PS Plus
0 Udostępnień

PS Plus na wrzesień 2018? Przede wszystkim Destiny 2

destiny 2 ps plus na wrzesień 2018

Tak, warto powtórzyć to raz jeszcze – w ramach abonamentu PS Plus na wrzesień 2018 dostajemy hitowe Destiny 2 i to dostajemy je natychmiast, bez oczekiwania na tradycyjny start programu w pierwszy wtorek miesiąca (tym razem przypadający czwartego dnia miesiąca). Mimo iż przy okazji premiery tej gry można było usłyszeć o Destiny 2 różne opinie, mocne słowa przeciw strzelance formułowane były przede wszystkim przez graczy zawiedzionych jej nieortodoksyjnością.

Destiny 2 jest bowiem strzelanką dość nietypową – jej miodność opiera się nie na tradycyjnym trybie fabularnym, lecz eksplorowaniu planetarnych lokacji i rozwijaniu naszej postaci w szeregu kooperacyjnych misji, przypominających te znane z gier MMO. Wszyscy fani FPS-ów, którzy zazdrościli miłośnikom RPG kolekcjonowania lootu oraz gremialnych wypraw na questy, powinni być z gier PS Plus na wrzesień 2018 nieziemsko zadowoleni!

Wciel się w Kratosa w God of War 3

god of war 3 remasterd ps plus na wrzesień 2018

Tegoroczna odsłona God of War zebrała po kwietniowej premierze wszelkie możliwe pochwały i propsy – doceniano ją za epicką fabułę, wspaniały świat, dopracowaną grafikę i niezwykle sprawny system walki. Najnowsza część cyklu rozgrywa się w zupełnie innych realiach niż poprzednie części: klimaty helleńskie zastąpione zostały przez mitologię nordycką.

God of War 3 w zremasterowanej wersji wprost z konsoli PlayStation poprzedniej generacji dodana do gier PS Plus na wrzesień 2018 to doskonała okazja, aby wrócić do podstaw kultury zachodniej i urządzić rzeźnię zastępom przeciwników wyjętych wprost z kart popularnonaukowych książek Jana Parandowskiego. GoW jest grą hardkorową i ze względu na legendarny już poziom trudności może nie przypaść do gustu wszystkim, ale jeśli dostajemy ją za darmo – wstyd byłoby nie spróbować.

Garść gier indie w PS Plus na wrzesień 2018

wiedza to potęga ps plus na wrzesień 2018

Prócz gier z segmentu premium, jak co miesiąc dostaniemy w ramach abonamentu PS Plus na wrzesień 2018 garść produkcji znacznie luźniejszych. Czy to ze względu na indie klimat, czy małą czasochłonność rozgrywki. Tym razem będą to:

  • Another World: 20th Anniversary Edition – platformówka z grafiką stylizowaną na podkręcone do standardu HD lata dziewięćdziesiąte.
  • Q.U.B.E: Director’s Cut – pierwszoosobowa gra logiczna do przejścia w kilka godzin.
  • Sparkle 2 – następczyni kultowej i niezwykle wciągającej Zumy.
  • Foul Play – teatralna (dosłownie) bijatyka na dwuwymiarowej, przesuwającej się w prawo planszy.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy również o nowych grach z kategorii PlayLink. Jedną z nich jest rozszerzenie do imprezowego quizu Wiedza to Potęga, a tymczasem wrześniowa aktualizacja gierek z PS Plus pozwoli nam na przetestowanie poziomu naszej wiedzy z podstawową wersją tej produkcji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments