DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown – darmowe i płatne

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.05.2019, 15:00 Aktualizacja: 22.05.2020, 14:29
Miłośnicy lajtowych symulatorów lotniczych z pewnością dobrze wspominają wszystkie kolejne odsłony serii Ace Combat. Najnowsza część cyklu miała premierę w styczniu, a teraz doczekaliśmy się pierwszych płatnych i darmowych DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown. Co zawierają?
platne i darmowe dlc do ace combat 7 skies unknown
0 Udostępnień

Miła ewolucja przyjemnej serii gier

W styczniu ukazała się siódma część serii Ace Combat, zręcznościowych symulatorów lotniczych, które przyciągają fanów latania bardziej miodnością rozgrywki niż wybitnym poziomem trudności. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach, i tym razem tytuł studia Project Aces przeniósł aspirujących asów przestworzy do podniebnego świata wybuchów i akrobacji.

Jak w grze odnalazła się redakcja Zagrano? – To naprawdę świetna zabawa, fajne połączenie futuryzmu z realizmem i miła dla ucha ścieżka dźwiękowa – pisaliśmy w naszej recenzji Ace Combat 7: Skies Unknown. Jako że sama rozgrywka rozłożona była zaledwie na kilkanaście godzin, a tryb multiplayer nie powalał, największych entuzjastów lotniczych przygód ucieszy wieść o nowych DLC do Ace Combat 7: Skies Unkown. Część z nich musimy wprawdzie nabyć, ale pozostałe dostępne są za darmo!

Płatne i darmowe DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown

Pierwszym płatnym DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown jest zestaw ADF-11F Raven, który zawiera tytułową maszynę bojową oraz zestaw skórek zmieniających jej wygląd. Kolejnymi płatnymi DLC będą ADF-01 FALKEN Set (26 czerwca) oraz ADFX-01 Morgan Set (31 lipca).

platne i darmowe dlc do ace combat 7 skies unknown

Za darmo ściągnąć można za to trzy emblematy: Free Erusea, Three Arrowheads oraz Three Arrowheads (Low-Vis). Jest to dodatek kosmetyczny i nie będzie cieszył dłużej niż kilka minut nawet największych entuzjastów Ace Combat 7: Skies Unknown, ale posiadając tę grę i przemierzając od czasu do czasu przestworza warto mieć go na uwadze.

Źródło: The Xbox Hub. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments