Dom kwiatów. Premiera 3. sezonu już dziś w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 23.04.2020, 15:19 Aktualizacja: 23.04.2020, 15:19
Na Netflix meksykańskich produkcji nie brakuje. Przede wszystkim tych opowiadających o tamtejszym środowisku przestępczym. Jest też miejsce na humor. Czarny humor. Na 23 kwietnia zaplanowana została premiera 3. sezonu słodko-gorzkiej, zbierającej wiele pochlebnych opinii komedii Dom kwiatów. Nowe odcinki dostępne są na platformie od 9.00.
dom kwiatow premiera 3. sezonu b
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Domu kwiatów w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 3. sezon Domu kwiatów w Netflix?

W październiku minionego roku w naszym cotygodniowym zestawieniu weekendowych nowości na Netflix zapowiadaliśmy m.in. drugi sezon Domu kwiatów. Minęło blisko pół roku i do popularnej wypożyczalni trafia porcja nowych odcinków meksykańskiej produkcji.

dom kwiatow premiera 3. sezonu Fot. Netflix

Premiera trzeciego sezonu Domu kwiatów odbędzie się 23 kwietnia i będzie to jedyna w tym czwartkowym dniu nowość w Netflix. Co istotne – twórcy powrócili do formuły z pierwszego sezonu i przygotowali zestaw trzynastu odcinków. Przypomnijmy, że druga odsłona serii liczyła tylko dziewięć epizodów.

Czarnej komedii ciąg dalszy, czyli o 3. sezonie Domu kwiatów

Zgodnie z materiałami zapowiadającymi trzeci sezon, stanowić on będzie finalną część perypetii rodziny de la Mora. Podstawowym wątkiem w nowym zestawie odcinków będą losy Pauliny w więzieniu, ale równolegle poruszanymi istotnymi tematami staną się także niespodziewana ciąża Eleny, która nie wie, kim jest ojciec spodziewanego dziecka, a także wizyta babci Victorii – starsza kobieta zamierza przejąć codzienne funkcjonowanie domu i kontrolować jego mieszkańców.

Oprócz tego, jak to w Domu kwiatów bywa, wyjdą na jaw mniejsze lub większe sekrety i szokujące zdarzenia z przeszłości bohaterów, które dodatkowo skomplikują ich życie. Nie zabraknie też motywu walki o życie w szpitalu, co może sprawić, że trafiający do oferty Netflix na kwiecień 2020 finalny sezon meksykańskiej produkcji będzie prawdziwą mieszanką dramatu i komedii.

Poznaj obsadę 3. sezonu Domu kwiatów

W meksykańskim serialu nie może zabraknąć znanych już widzom członków rodziny de la Mora oraz innych bohaterów. Barwnie na ekranie kreują te postaci następujący aktorzy:

  • Cecilia Suárez – Paulina de la Mora
  • Aislinn Derbez – Elena de la Mora
  • Dario Yazbek – Julián de la Mora
  • Juan Pablo Medina – Diego Olvera
  • Paco León – José María Riquelme / María José Riquelme

To niejedyna meksykańska nowość przygotowana na ten miesiąc! Warto mieć na uwadze również premierę 2. sezonu El Dragon: Powrót wojownika. Tymczasem trzeci sezon Domu kwiatów możliwy będzie do obejrzenia na platformie Netflix już od 23 kwietnia.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments