W Drug Dealer Simulator zagramy jeszcze w tym roku!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 31.01.2019, 15:42 Aktualizacja: 8.02.2020, 9:27
Jeszcze w tym roku ma zadebiutować Drug Dealer Simulator od Movie Games, czyli gra, która pozwoli nam wcielić się w rolę dilera. Jesteście gotowi na budowanie własnego narkotykowego imperium bez konsekwencji w realnym świecie?
12 Udostępnień

Symulator dilera, czyli stwórz własny biznes

Nowy projekt od Movie Games pozwala doświadczyć graczom emocji, które towarzyszą budowaniu własnego narkotykowego imperium. A właściwie dopiero pozwoli doświadczyć, bo na premierę gry Drug Dealer Simulator musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że ma się ona ukazać w 2019 r.

Przygoda w grze ma się rozpoczynać od od handlu narkotykami, a zakończenie ma być opcjonalne – podobno to, czy ktoś zostanie mistrzem biznesu ulicznego, czy może bezwzględnym gangsterem ma zależeć wyłącznie od gracza. Jak podkreśla Dominika Szot, Marketing Manager Movie Games: “Pomysł na grę zrodził się z obserwacji bieżących trendów w rozrywce – kultowe już seriale takie jak Breaking Bad, Narcos, El Chapo czy film stworzony przez 50 Centa, How to Make Money Selling Drugs. To tylko niektóre przykłady trendu pokazującego, że ciekawi nas jak od wewnątrz funkcjonuje ‘czarny rynek’’, jakie rządzą nim prawa i jaka jest jego historia. A skoro interesuje nas obserwowanie go, dlaczego nie pójść o krok dalej i nie pozwolić ludziom wcielić się w bohatera rodem z ulubionych programów i mrocznego półświatka”.

Drug Dealer Simulator to jedna z dziesięciu premier, które zostały potwierdzone przez Movie Games na 2019 r. Gra ma być dostępna na PC.

P.S. Ciekawa jestem recenzji Drug Dealer Simulator – czy znajdzie się odważny, który porówna doświadczenia z tymi w prawdziwym życiu? Z pewnością ten tytuł zasługuje na to, żeby dołączyć do grona najdziwniejszych symulatorów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments