DualSense – memy zalały internet. Wybraliśmy 7 najlepszych

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.04.2020, 10:49 Aktualizacja: 11.04.2021, 10:49
Największym zaskoczeniem dotyczącym nowego pada do PS5 miała być jego nazwa, jednak DualSense bardzo szybko podbijać zaczął internet swoim wyglądem. Design trafnie kojarzy się internautom z wieloma rzeczami, dlatego wybraliśmy dla was najlepsze memy z DualSense, na które mieliśmy okazję natknąć się przez kilka ostatnich dni.
dualsense memy
10 Udostępnień

Jak przyjęty został nowy pad do PS5?

W ostatnim tygodniu Sony zaskoczyło graczy prezentacją nowego pada do PlayStation 5. Przygotowani byliśmy, że jego nazwą będzie DualShock z odpowiadającą cyferką, podobnie jak w przypadku kontrolerów do wcześniejszych konsoli (nie licząc SIXAXIS do PS3, przemianowego potem na DualShock 3). Wbrew powszechnemu mniemaniu okazało się, że pad do PS5 to DualSense. Zdecydowanie więcej kontrowersji niż jego nazwa budzi jednak design.

Wśród nowości technologicznych związanych z DualSense warto wymienić przede wszystkim zaawansowane użycie technologii haptycznej czy wbudowanie w pada do PS5 mikrofonu. Te cechy kontrolera zeszły jednak na drugi plan wobec radykalnych zmian w wyglądzie. Nie jest on minimalistyczny jak wcześniejsze DualShocki, a w komentarzach na fanpage’u Zagrano zauważyliście, że „wygląda jak pad od PS4, który złapał masę od siedzenia w domu podczas pandemii koronowirusa”.

Najlepsze memy z DualSense. Z czego śmieją się internauci?

Bardzo szybko internet zalała fala memów, których głównym bohaterem jest nowy pad do PS5. Wybraliśmy dla was najlepsze memy z DualSense, na które natknęliśmy się w ciągu kilku ostatnich dni. Gotowi na pokaz kreatywności fanów konsoli Sony?

7. Nie mogło zabraknąć porównań do pada Xbox

6. Kolorowe redesigny są naprawdę ładne, ale…

5. Trafna analogia do Detroit: Become Human

4. Porównanie DualSense ze szturmowcem Star Wars jest zbyt oczywiste!

3. To z kolei naprawdę rozczula słodkością <3

2. Niektóre porównania są trafne…

1. …inne zbyt trafne

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments