DualSense w kolorze. Pokazano dwa nowe modele kontrolera PS5

Radosław Dąbrowski Sprzęt Publikacja: 14.05.2021, 12:34 Aktualizacja: 14.05.2022, 12:34
Dla tych graczy, którym nie do końca przypadł do gustu biały kontroler PlayStation 5, opracowano dwa nowe modele.
0 Udostępnień

Fot. playstation.com

Po tym, jak w lipcu zeszłego roku opublikowano pierwsze zdjęcia kontrolera do PlayStation 5, można było odnieść wrażenie, że projekt Sony nie do końca przypadł do gustu graczom. Oczywiście jak w większości przypadków opinie były podzielone, ale wertując fora dyskusyjne, można było trafić na wiele umiarkowanych lub zwyczajnie negatywnych opinii. Bardzo szybko pojawiły się powszechne głosy, aby Sony opracowało alternatywną wersję i zaoferowało możliwość wyboru.

Pół roku po premierze konsoli nowej generacji życzenie zostało spełnione. Japońskie przedsiębiorstwo opublikowało właśnie zdjęcia prezentujące nowe modele DualSense. W przyszłym miesiącu pad trafi do sprzedaży w innym kolorze niż biały. Będzie można zaopatrzyć się w Midnight Black lub Cosmic Red.

 

 

Jak już sugerują nazwy nowych urządzeń, deweloperzy postawili na silnie kontrastujące z bielą czerń oraz czerwień. Obydwa modele znajdują się już na oficjalnej stronie producenta. Warto zauważyć, że Cosmic Red to tak naprawdę połączenie czerwieni z czernią i trudno mówić o wyraźnej dominacji pierwszej z barw. Midnight Black natomiast charakteryzują szare odcienie.

Trzeba przyznać, że modele prezentują się bardzo atrakcyjnie i powinny usatysfakcjonować wszystkich tych użytkowników, którzy blisko rok temu poczuli rozczarowanie na widok białego DualSense.

Fot. playstation.com

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments