Dzikie zwierzęta i tryb Azyl – nowości w Red Dead Online

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.05.2019, 11:00 Aktualizacja: 30.05.2020, 6:24
Rockstar Games przygotował świeżą porcję dodatków do Red Dead Online – Dzikie zwierzęta i Azyl to nowe tryby rozgrywki, a oprócz nich spodziewać możemy się rozszerzenia możliwości odzieżowych oraz sporych bonusów finansowych. Gotowi na odebranie ekskluzywnej czapki z szopa?
czapka z shopa red dead online
8 Udostępnień

Dzikie zwierzęta oraz Azyl w Red Dead Online!

Twórcy Red Dead Redemption 2 nie próżnują. Aby przyciągnąć graczy do trybu sieciowego, dbają o stały dopływ nowych opcji na grę – w zeszłym tygodniu informowaliśmy o garści nowinek w Red Dead Online, a w wakacje spodziewać możemy się trzech nowych klas postaci. To jednak nie wszystko, gdyż Rockstar Games ogłosiło właśnie kilka świeżych dodatków. Najciekawszym z nich wydają się Dzikie zwierzęta, czyli nowe wydarzenie w grze swobodnej, w którym broń i ataki na innych graczy są wyłączone, więc rywalizacja skupia się wyłącznie na polowaniu.

red dead online - azyl

Co oprócz tego? W trybie konfrontacji pojawi się Azyl, w którym gracze na zmianę próbowali będą dotrzeć przez ziemię niczyją do swojej kryjówki, unikając przy tym przeciwników. Ponadto liczba wyzwań w tym trybie poszerzy się wkrótce o Wroga publicznego oraz Sport królów – oczywiście poinformujemy was o ich zasadach, gdy tylko zostaną one ogłoszone.

Co jeszcze nowego w Red Dead Online?

Dziki Zachód to również Kraina możliwości, więc misje z tego obszaru przyniosą w tym tygodniu niezły dodatkowy utarg. Nowi gracze zgarną dodatkowe 50 RDO$ za ukończenie pierwszej misji Honoru koniokradów, a pozostali 75 RDO$ za ukończenie Zabij ich, co do jednego oraz 10 dodatkowych sztabek złota za przejście Zniszczonej przez żal.

red dead online - dzikie zwierzeta

Oprócz tego nowe misje oraz tryby gry w Red Dead Online tradycyjnie przynoszą ze sobą nowe ubrania oraz przedmioty. Część z nich będzie do odebrania w skrytce obozowej lub na poczcie, część do kupienia, a za dodanie do konta Social Club weryfikacji dwuetapowej otrzymamy prawdziwy hit – czapkę z szopa (a także 10 sztabek złota do Red Dead Online i 500 000 GTA$ do GTA Online). Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić zakładkę ustawień!

Źródło: Rockstar Games. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments