Nowe postacie w Red Dead Online. Którą wypróbujesz?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.05.2019, 10:00 Aktualizacja: 18.05.2020, 2:57
Wyprowadzenie trybu sieciowego z wersji beta oraz nowinki z majowego update'u to tylko przedsmak letniej ofensywy Rockstara. Wakacje przyniosą nam między innymi nowe postacie w Red Dead Online: Bounty Huntera, Collectora oraz Tradera. Czego jeszcze spodziewać możemy się w najbliższych miesiącach?
red dead online nowe postacie
10 Udostępnień

Ofensywa Red Dead Online zacznie się latem

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że tryb gry sieciowej do Read Dead Redemption 2 stał się już w pełni dojrzałym produktem. Wraz z najnowszą aktualizacją pojawiły się nowe misje z obszarów Free Roam oraz A Land of Opportunities, kontynuacje rozpoczętych już przygód, kozackie bronie, stylowe wdzianka oraz pomysłowe emotki. Kolejnym miłym dodatkiem do Red Dead Online miał być poker, ale ze względu na prawo hazardowe oraz ostrożność Rockstara nie będzie on dostępny w Polsce.

poker red dead online nie w polsce

Jak się okazuje, nowe misje z obszarów Free Roam oraz A Land of Opportunities, kontynuacje rozpoczętych już przygód, kozackie bronie, stylowe wdzianka i pomysłowe emotki to niejedyne nowinki, na które napotkać będą mogli  w najbliższym czasie gracze trybu multiplayer. Twórcy produkcji zapowiadają na wakacje ofensywę, w ramach której pojawią się w Red Dead Online chociażby nowe postacie. W jakie nowe role będziemy mogli się wcielić?

Nowe postacie w Red Dead Online

Pierwszą z nowych postaci w Red Dead Online będzie Bounty Hunter. Do zadań Łowcy Głów należeć będzie pojmowanie ściganych kryminalistów i dostarczanie ich w ręce wymiaru sprawiedliwości. Od wakacji wcielić będziemy się mogli również w Collectora, który pociągnie wątek odnajdywania skarbów, zaznaczonego również w trybie single player. Ostatnią z nowych postaci w Red Dead Online będzie Trader. Według zapowiedzi Rockstara ma on mieć opcje na wystawienie w obozie sklepiku i sprzedawanie w nim dóbr.

W nawiązaniu do nowych postaci w Red Dead Online twórcy przypomnieli również, że jedna postać wypróbować będzie mogła zarówno każdą z tych poprzez jednoczesne rozwijanie poszczególnych atrybutów, ale najszybszą drogą do zdobycia mistrzostwa w danej klasie jest skupienie się na jednej opcji. Każda z nowych ról oferować będzie odmienne bronie, stroje oraz nagrody za wykonywanie swoich obowiązków.

Jeżeli chcecie odpowiednio przygotować się na sieciowe podróże po Dzikim Zachodzie, koniecznie powinniście rozpocząć od naszego poradnika Red Dead Online. Trudno znaleźć lepszy wstęp do udanego buszowania po sieciowych bezdrożach spod ręki Rockstar Games?

Źródło: Twitter. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments