El Camino: zapowiedź filmu Breaking Bad w Netflix

Michał Małysa Seriale Publikacja: 23.09.2019, 12:30 Aktualizacja: 23.09.2020, 12:34
El Camino: Film Breaking Bad to oficjalna polska nazwa pełnometrażowej kontynuacji serialu, który w latach 2008-2013 regularnie zdobywał najważniejsze nagrody dla produkcji telewizyjnych i zyskał grono oddanych fanów. Dzięki filmowi Netfliksa będą mieli okazję do niego powrócić.
el camino film breaking bad
14 Udostępnień

Film Breaking Bad zmierza na Netflix

Wczorajsze przyznanie Nagród Emmy 2019 zbiegło się z opublikowaniem zwiastuna El Camino. To film opowiadający o dalszych losach jednego z głównych bohaterów szalenie popularnego serialu Breaking Bad. Udostępniony został również oficjalny plakat produkcji. Chociaż filmowa kontynuacja będzie miała swoją premierę już 11 października,

O czym opowiadała będzie fabuła El Camino? Skoncentruje się ona na dalszych losach jednego z głównych bohaterów serialu. – Aby iść do przodu, przeszłość trzeba zostawić za sobą… W produkcji Netfliksa znów zobaczymy Jessego Pinkmana (w tej roli zdobywca nagrody Emmy – Aaron Paul). Po dramatycznej ucieczce na wolność Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód – czytamy w materiałach prasowych producenta.

Kto wystąpi w El Camino?

Wśród aktorów zaangażowanych do obsady El Camino: Film Breaking Bad wymienia się także Krysten Ritter, Jonathana Banksa oraz Matta Jonesa. W produkcji pojawić ma się również Bryan Cranston, który w serialu odgrywał wiodącą rolę.

Fani serialu nie powinni się obawiać o brak napięcia – reżyserią oraz pisaniem scenariusza również i w tym przypadku zajmie się doskonale im znany Vince Gilligan. Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments