Alan Wake i For Honor za darmo w Epic Games Store

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.08.2019, 15:05 Aktualizacja: 3.08.2020, 23:41
Alan Wake i For Honor to produkcje udostępnione w tym tygodniu za darmo przez Epic Games Store. Około godziny 17.00 w piątek 2 sierpnia zastąpią one w biblioteczce dystrybutora cyfrowych wersji gier dwa poprzednie tytuły: Moonlighter oraz This War of Mine.
epic games store
8 Udostępnień

Cotygodniowe darmowe gry w Epic Games Store

Jeżeli lubicie fajne darmowe gry, powinniście zainteresować się weekendową ofertą Epic Games Store. W ramach promocji Free Games Collection platforma udostępni dziś za darmo Alana Wake’a i For Honor. To cotygodniowy zwyczaj kontrowersyjnego dystrybutora cyfrowych wersji gier (gracze przyzwyczajeni do Steama nie mogą wybaczyć EGS wykupowania od wydawców nowych produkcji na kilkumiesięczną wyłączność).

Obie produkcje pojawią się na platformie w piątek 2 sierpnia około godziny 17.00, skąd dodać będzie je można do swojej biblioteki i pobrać całkowicie za darmo. Alan Wake i For Honor zastąpią we Free Games Collection ubiegłotygodniowe produkcje: Moonlightera oraz This War of Mine. Co można powiedzieć o nowych darmowych grach z Epic Games Store?

Warto zagrać w For Honor i Alan Wake, nie tylko za darmo

Obie produkcje warte są poświęcenia im czasu. I to nie tylko ze względu na fakt, że dostępne są za darmo! Alan Wake omawiany był ostatnio przez nas w kontekście powrotu praw do tej marki do twórców gry ze studia Remedy Entertainment. Po zakończeniu zapowiedzianego na sierpień Control deweloperzy będą chcieli prawdopodobnie powrócić do jednej ze swoich najbardziej udanych produkcji.

Ściągnięcie za darmo psychologicznego thrillera akcji, którego tytułowy bohater jest pisarzem, to doskonały pomysł dla ludzi lubiących nie tylko dobre gry, ale również bycie na czasie. Oczywiście jeżeli chodzi o przyszłe tytuły i ich otoczkę – sam Alan Wake dostępny za darmo w Epic Games Store jest grą z 2010 roku.

For Honor jest z kolei tytułem, którzy gracze konsoli Sony poznać mogli już przed kilkoma miesiącami, gdy znalazł się on w ofercie darmowych gier PS Plus na luty 2019. W sieciowej grze akcji wcielamy się w bohaterów jednej z trzech frakcji (The Legions wzorowani na rycerstwie, The Chosen na samurajach oraz The Warburn na wikingach), którzy stają naprzeciw siebie do walki na arenach.

Produkcja Ubisoftu charakteryzuje się wysokim poziomem realizmu walk z użyciem broni białej, a poziom trudności gry ma już opinię legendarnego. Wydany dwa lata temu tytuł wciąż zbiera jednak na serwerach spore ilości graczy, a udostępnienie For Honor za darmo przez Epic Games Store może tę liczbę tylko zwiększyć.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments