Fall Guys: Ultimate Knockout. Premiera w PS Plus już dziś!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 4.08.2020, 9:26 Aktualizacja: 4.08.2021, 9:28
Podczas zeszłorocznego, czerwcowego wydarzenia E3 zapowiedziano szereg nadchodzących gier – jedną z nich było Fall Guys: Ultimate Knockout. Ponad rok od oficjalnego komunikatu nadszedł czas na premierę zręcznościowej produkcji przygotowanej przez studio Mediatonic. Premiera Fall Guys: Ultimate Knockout powiązana jest z PS Plus na sierpień.
Premiera Fall Guys: Ultimate Knockout już 4 sierpnia 2020!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Fall Guys: Ultimate Knockout poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Fall Guys: Ultimate Knockout?

Premiera Fall Guys: Ultimate Knockout ma miejsce dzisiaj, 4 sierpnia 2020 roku. Tytuł ukaże się w wersji na PC oraz PlayStation 4. Za jej przygotowanie odpowiada studio Mediatonic, wydaniem natomiast zajmie się firma Devolver Digital. Warto podkreślić, że już w dniu premiery dostęp do Fall Guys w ramach gier PS Plus na sierpień 2020 otrzymają za darmo abonenci usługi subskrypcyjnej Sony. Spodziewamy się więc, że to właśnie wersja na PS4 będzie najgłośniej omawianą edycją produkcji.

Fall Guys: Ultimate Knockout to gra PS Plus na sierpień 2020.

Użytkownikom, którym Fall Guys: Ultimate Knockout nie wyda się najciekawszą pozycją z grona sierpniowych premier na rynku gier wideo, polecamy zapoznanie się z naszym zestawieniem. Przybliżamy w nim jedenaście najciekawiej zapowiadających się nowości, które w sierpniu trafią do sprzedaży w wersjach na PC, PlayStation 4, Xbox One czy Nintendo Switch. Wśród nich znajdą się zarówno hity uznanych marek, jak i mniej głośne produkcje. A o czym opowiada tytuł, którego dzisiejszą premierę zapowiadamy?

Wyjątkowy teleturniej

Na pewno wiele osób marzy o tym, aby wziąć udział w teleturnieju i zgarnąć główną nagrodę. Wzmóc może je szczególnie seans Quiz Show, który do oferty HBO GO na sierpień 2020 trafi dzień przed premierą Fall Guys: Ultimate Knockout. Podobne marzenie towarzyszy bohaterom najświeższej pozycji dla użytkowników PS4 i PC. W grze towarzyszymy specyficznym, kolorowym postaciom, które przystępują do rywalizacji w wyjątkowym show. W jednego z uczestników teleturnieju wciela się użytkownik.

Fall Guys: Ultimate Knockout to nietypowe battle royale.

W zabawie, której celem jest zgarnięcie niesamowitej nagrody, uczestniczą dziesiątki bohaterów. Graczowi przyjdzie zmagać się nawet z 59 konkurentami. Śmiało nazwać możemy Fall Guys: Ultimate Knockout bardzo specyficznym battle royale! Zasady teleturniejowej rozgrywki opierają się na wykonywaniu przez jej uczestników rozmaitych zadań, które stopniowo, krok po kroczku, prowadzą do końcowego triumfu.

Wyścig pełen absurdu i dobrego humoru

Co warto szczególnie podkreślić – Fall Guys: Ultimate Knockout jest grą wyłącznie wieloosobową. Nie znajdziemy w niej trybu single player i produkcja zakłada zabawę wyłącznie w większym gronie. Znajdziemy w niej dwa tryby gry. Pierwszy to tryb rywalizacji, oparty na starciu każdego uczestnika przeciwko każdemu. W tym przypadku użytkownik zdany jest wyłącznie na siebie. Drugim jest tryb kooperacji, proponujący współpracę pomiędzy danymi graczami i polegający na zmaganiach drużynowych.

Każdy wyścig ogólnej rywalizacji podzielony jest na rundy. Po zakończeniu każdej część zawodników z bardzo rozbudowanego na starcie grona odpada z teleturnieju i sukcesywnie liczba aktywnych użytkowników będzie ulegać uszczupleniu.

Przykładowymi zadaniami, które trzeba będzie wykonać, są wymagająca wspinaczka na górę czy bieg do mety ze złotem jajem, którego nie można stracić. Wyścigi dostarczą nie tylko mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielu powodów do śmiechu. Dobry humor bowiem jest nieodłącznym elementem rozgrywki w Fall Guys: Ultimate Knockout.

Przyjemną atmosferę podbuduje oprawa audiowizualna – absurdalną, świadomie przerysowaną stylistykę połączono z chwytliwymi, zapadającymi w ucho, rytmicznymi utworami. Ponadto nie zabraknie możliwości personalizowania naszego uczestnika teleturnieju i stworzymy go w oparciu o wybrane i zgodne z naszymi preferencjami akcesoria.

Poznaj wymagania sprzętowe gry

Posiadacze komputerów osobistych, pragnący zagrać w omawianą grę, powinni mieć na uwadze poniższe dane:

Wymagania sprzętowe Fall Guys: Ultimate Knockout na PC:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5 lub ekwiwalent
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Ile zapłacimy za Fall Guys: Ultimate Knockout?

Ceny gry w wersji na PlayStation 4 jeszcze nie poznaliśmy, ale można już dokonywać przedpremierowych zakupów edycji na komputery osobiste. Co istotne i warte podkreślenia raz jeszcze, Fall Guys: Ultimate Knockout trafi do sierpniowej oferty PlayStation Plus. Dzięki temu abonenci cyfrowej usługi Sony pobiorą grę na PS4 do 31 sierpnia włącznie za darmo. I to już od dnia premiery!

Za pośrednictwem platformy Steam za podstawowe wydanie Fall Guys: Ultimate Knockout na PC zapłacimy 71,99 złotych. Dostępna jest także edycja kolekcjonerska. Jej koszt to 107,99 złotych. Specjalnie wydanie zawiera bonus w postaci 10 tysięcy Kudos. To specjalna waluta, którą można wymieniać na rozmaite przedmioty (przykładowo kostiumy) i wzbogacać świat gry Fall Guys: Ultimate Knockout.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments