Fallout 76 z trybem battle royale – Nuklearna Zima na stałe!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.06.2019, 12:00 Aktualizacja: 18.06.2020, 8:15
Miał być na chwilę, a zostanie na dłużej. Fani niezwykle ciepło przyjęli Nuklearną Zimę, czyli tryb battle royale w Fallout 76. Twórcy gry, zaskoczeni pozytywnym odezwem na tymczasowy dodatek, obiecują pozostawienie go na stałe i hojne obsypywanie aktualizacjami. Czy to ratunek dla gry?
fallout 76 nuclear winter
5 Udostępnień

Czy Nuklearna Zima będzie w stanie uratować tę grę?

Prezentacja Bethesdy na E3 przeszła raczej bez echa, a nowinki dotyczące sieciowego Fallouta wydawały się bardzo rozczarowujące. Nowi bohaterowie niezależni, nowe questy, nowe bronie, a nawet drzewka dialogowe i… tyle. A przynajmniej jeżeli chodzi o dodatek Wastelanders.

Znacznie większe zamieszanie wprowadziła zmiana, która miała być z początku tymczasowa. Zaprezentowany na piętnastosekundowym trailerze tryb battle royale Nuklearna Zima okazał się być jednak dokładnie tym, co sugerował trailer – doskonałą rozrywką. Czyżby nieznaczący z pozoru dodateczek miał uratować tę grę?

Fallout 76 z trybem battle royale już na zawsze

Na temat pozytywnego odbioru trybu battle royale Nuklearna Zima twórcy Fallouta 76 wypowiedzieli się na swoim blogu. – Zostaliśmy zmieceni reakcjami i odpowiedziami na Nuklearną Zimę, które widzieliśmy przez ostatni tydzień. Niesamowicie czytało się wszystkie wasze doświadczenia i oglądało każdy fragment, którym się dzieliliście. Jest tak wielu dobrze zapowiadających się Nadzorców! Krypta 51 ma farta! – czytamy w zapowiedzi dodatku udostępnionego podczas E3 na ograniczony czas.

 – Pod wpływem całej tej ekscytacji oraz popularności chcielibyśmy powiadomić was, że zajawka Nuklearnej Zimy nie zniknie i wciąż otrzymywała będzie aktualizacje, więc nadal dzielcie się feedbackiem. Tyle jeszcze przed nami! Jeszcze raz dzięki za granie, dzielenie się doświadczeniami i bycie najlepszą społecznością, jaka istnieje – podsumowali temat twórcy.

Źródło: GameSpot. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments