Far Cry 6. Chorizo to najsłodszy kompan w historii gier?

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 12.08.2020, 11:53 Aktualizacja: 12.08.2021, 11:54
Do premiery szóstej części serii Far Cry od studia Ubisoft pozostało nieco ponad pół roku. Na temat gry otrzymujemy coraz więcej informacji, a także poznajemy nowych bohaterów. Jednym z najjaśniejszych punktów Far Cry 6 będzie Chorizo – uroczy jamnik, który w bardzo krótkim czasie od publikacji zdjęcia zdołał zachwycić graczy. Zapraszamy do poznania zwierzęcego kompana.
Chorizo z Far Cry 6 będzie naszym kompanem!
0 Udostępnień

Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka

Najwyraźniej z powyższego, zawartego w nagłówku, założenia wyszli twórcy Far Cry 6. Do zaplanowanej premierowo na przyszły rok gry wprowadzili postać psa, który będzie kompanem głównego bohatera historii. Uściślając, jest nim sparaliżowany i poruszający się na wózku inwalidzkim jamnik.

Oczywiście nie zabraknie interakcji ze zwierzakiem i będzie go można pogłaskać, co zawsze rodzi wiele dyskusji, jak w przypadku kota z Cyberpunk 2077. Nie jest to wcale tak niebagatelna sprawa, albowiem przykładowo na portalu społecznościowym Twitter możemy zaobserwować szereg kont poświęconych wyłącznie rozważaniom o głaskaniu zwierząt w grach wideo.

Poznajcie Chorizo

Zapowiedziany jamnik wabi się Chorizo i swoją prezencją bardzo szybko skradł serca najbardziej wrażliwych użytkowników wyczekujących na premierę Fary Cry 6. Oczywiście rola pieska będzie nieco bardziej rozbudowana i jego wózek inwalidzki wyposażony zostanie w narzędzia, amunicję, broń i lunety, zatem podczas rozgrywki obecność jamnika może być naprawdę kluczowa.

Kiedy będziemy mogli zaprzyjaźnić się z Chorizo? W lutym 2021 roku, bowiem na ten miesiąc zapowiedziana została premiera Far Cry 6. Opracowana i wydana przez francuskie studio Ubisoft gra zadebiutuje w wersjach na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz konsole nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
3 lat temu

Cudowny psiak, mam tylko nadzieję, że będzie absolutnie nieśmiertelny i nietykalny <3