FIFA 20 wyśmiewana przez betatesterów. Poznasz Szczęsnego?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.08.2019, 15:02 Aktualizacja: 12.08.2020, 15:02
FIFA 20 jest już w trakcie betatestów. Do wydania gry grubo ponad miesiąc, więc na nałożenie poprawek EA Sports będzie miało naprawdę wiele czasu. Wiele z nich będzie zapewne dotyczyło wyglądu zawodników, bo internet jest pod tym względem bezlitosny. Patrząc na Szczęsnego nie ma się co dziwić.
nowe ikony w fifa 20 - koeman
0 Udostępnień

Wojciech Szczęsny w FIFA 20 powinien dostać Snickersa

Ledwo ruszyły betatesty FIFA 20, a już internet obiegają nagrania z testowej wersji gry. O ile drobne urywki nie dają tak dużego wglądu w mechanikę jak uczynił to gameplay FIFA 20 z eWorld Cup 2019, tak gracze bezlitośni są dla warstwy wizualnej rozgrywki. Szczególną uwagę przykuł w tym kontekście zespół Juventusu Turyn, który ujrzymy w nowej odsłonie gry EA Sports wyłącznie jako Piemonte Calcio.

Juventus pojawi się w tym roku tylko w PES 2020, gdzie większość graczy przejdzie proces skanowania 3D, nie wspominając już o dokładnym odwzorowaniu stadionu oraz koszulek piłkarzy. Wizerunkom wielu zawodników nie wyszło to w FIFIE na zdrowie, o czym najlepiej świadczy model Wojciecha Szczęsnego. Przed pokazaniem jego twarzy z FIFA 20 dla porównania wrzucamy wizerunek z eFootball PES 2020.

juventus i pes 2020

Gracze innych klubów również nie prezentują się imponująco

Chociaż wiemy, że jest to wersja beta i do wrześniowej premiery może zostać nałożonych naprawdę sporo poprawek,  i tak nie możemy powstrzymać się przed wrzuceniem kilku spektakularnych tweetów, które od kilku dni obiegają internet.

Czy nowe ikonyzmieniony tryb kariery albo znacząco usprawniony tryb FUT będą na tyle mocnymi wabikami, aby część graczy nie przesiadła się w tym roku na eFootball PES 2020? Przekonamy się już we wrześniu!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments