FIFA 20: FUT Player Days zastąpi Carniball!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.03.2020, 12:28 Aktualizacja: 6.03.2021, 12:28
Przewidywany na początek marca Carniball Event w FIFA 20 nie odbędzie się. W zamian gracze liczyć mogą na mnogość mocnych kart z FUT Player Days. W ramach tego eventu dostępni będą najlepsi gracze z drużyn tygodnia z całego sezonu. Szczególnie zadowoleni z nagród powinni być wymiatacze w FUT Champions.
fut player days w fifa 20
0 Udostępnień

Carniball Event nie odbędzie się w FIFA 20. Co zamiast niego?

Mimo przewidywań, że Carniball Event powróci do nas także w FIFA 20, dla fanów karnawałowych kart z trybu Football Ultimate Team mamy niezbyt optymistyczną wiadomość. W tym roku wydarzenie związane ze stolicami imprezowego świata zostanie zastąpione przez event o nazwie FUT Player Days.

Dni gracza FUT odbywały się już w FIFA 19, a w ich ramach zdobyć można było w paczkach osiemnastu zawodników w wersji „in form”. W gronie tym znajdowali się zawodnicy z Drużyn Tygodnia (Team of the Week) z całego sezonu. Dodatkowo odbywały się specjalne SBC o paczki, a także wziąć można było udział w wyzwaniach o specjalne stroje i inne dodatki kosmetyczne.

Niesamowite nagrody za ligę weekendową!

W czasie FUT Player Days w FIFA 20 szczególnie premiowani będą gracze wymiatający w rozgrywkach Ligi Weekendowej. Za wysoką liczbę zwycięstw otrzymają możliwość wyboru kart o gwarantowanym poziomie spośród wszystkich dotychczasowych zawodników Team of the Week. Jak prezentują się ich możliwości?

  • 10 zwycięstw – Player Pick jednego spośród trzech graczy FUT Champions ze wszystkich drużyn TOTW.
  • 18 zwycięstw – Player Pick jednego spośród trzech ocenionych na minimum 87 graczy FUT Champions ze wszystkich drużyn TOTW.
  • 28 zwycięstwa – Player Pick jednego spośród dwóch ocenionych na minimum 88 graczy FUT Champions ze wszystkich drużyn TOTW.

Kiedy ruszają FUT Player Days?

Event FUT Player Days startuje w piątek 6 marca o godz. 9.00. Wtedy też ruszą związane z nim SBC o paczki oraz wyzwania, w ramach których otrzymamy dodatki kosmetyczne. Standardowo liczyć można również na duże przeceny i promocje na paczki kupowane za coinsy oraz FIFA Points. W zeszłym roku oferta dwóch paczek za 50k coinsów w cenie jednej wyprzedała się w zaledwie 10 minut!

Kiedy koniec wydarzenia FUT Player Days? Wszystkie związane z nim aktywności zakończą się w poniedziałek wieczorem, więc będzie to typowy weekendowy event. Warto wziąć nim udział przede wszystkim dlatego, że jest jedyną w swoim rodzaju opcją na zdobycie najlepszych kart Team of the Week z całego sezonu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments