FIFA 20: nowe karty Ikon w FUT to Abidal, Thuram i Vidic?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.03.2020, 12:15 Aktualizacja: 5.03.2021, 12:16
Czy powinniśmy szykować się na trzy nowe Ikony w trybie FUT? Według data minerów do grona tego dołączyć mogą Lilian Thuram, Eric Abidal oraz Nemanja Vidić. Przypomnijmy, że przy premierze FIFA 20 EA Sports deklarowało, że liczba Ikon na rynku będzie w tym sezonie większa. Zmieniły się również zasady SBC. To reakcja firmy na opinie graczy.
nowe ikony w fifa 20 - andrea pirlo
18 Udostępnień

Vidić, Thuram i Abidal nowymi ikonami FUT?

Podczas gdy gracze sieciowego trybu FIFA 20 oczekują na start eventu Carniball, Jak sugerują data minerzy, którzy przeczesują zasoby gier w celu odnalezienia części kodu pozwalających na przewidzenie poczynań producentów danego tytułu, na horyzoncie mogą czaić się nowe Ikony w trybie FUT. Jeżeli potwierdziłyby się ich badania, niedlugo będziemy mogli kierować poczynaniami takich zawodników jak Lilian Thuram oraz Eric Abidal.

abidal i thuram to nowe ikony w fifa 20?Ponadto jeden z obserwujących konto FUT Watch zauważył, że w zasobach gry od samego początku znajduje się także Vidić. Czyżby  serbski obrońca także miał doczekać się swojej Ikony w FIFA 20? Dodanie tej trójki byłoby fajnym uzupełnieniem szeregu legendarnych graczy po tym, jak ostatnio do grona tego dołączył Juan Roman Riquelme.

Karty Ikon zdobędziemy w FIFA 20 łatwiej

Jak deklarują twórcy FIFA 20 na blogu gry, wśród celów tegorocznej odsłony najpopularniejszej gry piłkarskiej było zachęcenie graczy do większego zróżnicowania w składach z trybu FUT, a także zwiększenie dostępności do kart Ikon. Wprowadzono je w FIFIE 18 i są naprawdę fajnym dodatkiem do rozgrywki przez sieć, jednak w ubiegłym roku były też jednym z najbardziej krytykowanych elementów produkcji.

Sposobem na zdobywanie kolejnych, lepszych Ikon było w poprzedniej odsłonie kompletowanie Squad Builiding Challenges. Wyzwania Budowania Składów do ukończenia wymagały także słabszych kart Ikon, zatem nawet średnio grywalne legendy osiągały na rynku transferowym zawrotne ceny i naprawdę trudno było je nabyć. Pomysłem EA Sports na odwrócenie tego trendu będą w przypadku FIFY 20 zmiany w SBC.

Jak wyglądały będą SBC w FUT w tym sezonie?

Zanim przejdziemy do zmian w obrębie Squad Builiding Challenges, warto napomknąć, że tym razem każda z Ikon dostępna będzie w czterech wersjach: Base (w paczkach dostępne od premiery gry do połowy grudnia), Mid (od premiery gry do połowy lutego), Prime (od połowy grudnia do samego końca) oraz Moment (od lutego do samego końca). Nowością jest ten ostatni poziom – otrzyma go każda Ikona, a specjalnymi kartami celebrowane będą szczególne chwile z kariery poszczególnych zawodników.

ikony w fifa 20

Aby skończyć ze sztucznym podbijaniem rynkowych cen, Ikony nie będą już wymagane do kompletowania SBC, choć nadal pojawiały się będą wyzwania o nie. Dodatkiem mającym przynieść na rynek więcej kart tego typu mają być Wymiany. Pierwsza z nich ruszy 11 października. Otrzymać będziemy mogli tam nowe Ikony z Drogbą i Pirlo na czele.

ikony w fifa 20

Warto przypomnieć, że zdobywanie kart Ikon to niejedyna opcja na posiadanie w składzie FUT świetnych graczy. W trakcie sezonu warto obserwować eventy takie jak Ultimate Scream z okazji Halloween. Zawodnicy nie tylko wypadają w czasie ich trwania z paczek, ale mogą być również zdobywani za kończenie SBC oraz cyklicznych wyzwań.

Przypomnijmy, że oficjalna data premiery FIFA 20 wyznaczona została na 27 września 2019 roku. Gra wyjdzie wówczas na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Nabywcy specjalnych edycji (Champions Edition za 340 zł na PC oraz 380 zł PlayStation 4 i Xbox One lub Ultimate Edition za 380 zł na PC oraz 430 zł na PlayStation 4 i Xbox One) otrzymają jednak grę we wczesnym dostępie 24 września.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments