Film Mortal Kombat. Pierwszy zwiastun kolejnej adaptacji kultowej bijatyki

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 19.02.2021, 9:15 Aktualizacja: 19.02.2022, 9:15
Były fotosy i streszczenie kilku pierwszych minut, a po długim czasie oczekiwania przyszła pora na zwiastun. Zapowiedź o kolejnym podejściu do ekranizacji Mortal Kombat spotkała się ze sporym entuzjazmem fanów, a wczoraj mogli oni w końcu sprawdzić, jak ów film prezentuje się w akcji. Do sieci trafił wczoraj pierwszy zwiastun oraz kilka animowanych plakatów z kluczowymi postaciami.
0 Udostępnień

Jest krwawo, a podejrzewam, że był to przedsmak tego, co znajdzie się w filmie

W styczniu wspominaliśmy o pierwszych kilku minutach nowego filmu Mortal Kombat oraz fotosach udostępnionych przez twórców. Zdaje się, że kwietniowa premiera produkcji jest potwierdzona, bo wczoraj do sieci trafił pierwszy zwiastun, który pozwala zapoznać się z zarysem filmu. Jest krawowo i prawdopodobnie to jedynie przedsmak tego, z czym będziemy mieli do czynienia w pierwszym filmie, o czym zresztą możecie przekonać się sami, oglądając materiał poniżej.

Znalazło się na nim kilka postaci znanych z gier (m.in. Scorpion, Sonia, Jax, Goro), ale całe show – tak jak to bywało w przypadku oryginału dostępnego na automatach – skradł Sub-Zero, który w filmie Simona McQuoida (reżyser) będzie kluczowym bohaterem. Oprócz zwiastuna na twitterowym koncie filmu pojawiły się animowane plakaty, które prezentują się całkiem nieźle.

Przypominamy, że nowy film Mortal Kombat ma swoją premierą 16 kwietnia, a będzie go można obejrzeć zarówno na ekranach kin, jak i za pośrednictwem usługi HBO Max.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments